Savaşçı dizisinde izleyici iki karakterden çok sıkıldı!

17 Mayıs 2018 Perşembe, 08:04
Savaşçı dizisinde izleyici iki karakterden çok sıkıldı!

Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli’nin yer aldığı Savaşçı dizisinin 45. bölümü 20 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de Fox TV’de izleyicilerle buluşacak.

İzleyicilerin Çeto ve Roza karakterlerinden sıkıldığına şahit oluyoruz… Çeto karakterini Tevfik Erman Kutlu, Roza’yı ise Sema Şimşek canlandırmakta.

Diziye bir kötü kadın karakteri daha katılıyor. Lesli Karavil, dizide rol alacak.

Yeni rolüyle ilgili çalışmalarına başlayan Karavil, dizide sonunu düşünmeden yaptığı eylemlerden dolayı kontrol edilmesi zor bir kişilik ve acımasız karakter olarak izleyici karşısına çıkacak.

Savaşçı 45. bölüm 1. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Albay Kopuz ve General Kutalmış için zor zamanlar!

Kutalmış Paşa’ya soruşturma açılmış, Kopuz Albay’ın da askerlik mesleğine son verilmiştir. Bunu öğrenen Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar hemen harekete geçerler. Seyfi’nin de işin içinde olduğu bir operasyon planlanır.

SAVAŞÇI DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu operasyon, adım adım ilerlerken Çeto ve Roza bir amerikalı özel güvenlik mensubuyla, teröristlerin eğitildiği kampta bir araya gelirler. Gerekli önlemleri alan Kılıç Timi, bu görüşmede Albay Kopuz’un ve General Kutalmış’ın mesleğe dönüşü için bir fırsat yakalar. Ancak Çeto’nun farkettiği bir ayrıntı işleri zora sokacaktır.

Gerilim gittikçe yükselirken, Kağan’ın yaptığı plandan vazgeçmeye niyeti yoktur. Fakat Seyfi’nin açığa çıkma riski, bütün dengeleri değiştirecektir.

savaşçı haberleri için