Yeni Gelin dizisi 19 Mayıs 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

17 Mayıs 2018 Perşembe, 08:11
Yeni Gelin dizisi 19 Mayıs 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

başrollerinde Jessica May Drociunas, Tolga Mendi ve Dağhan Külegeç’in yer aldığı Show TV’nin sevilen dizilerinden Yeni Gelin, 19 Mayıs Cumartesi akşamı sata 20.00’de 50. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nazgül’ün oyunla başlayan doğum serüveni gerçeğe dönmüş, Bozok’lar yeni torunlarını kucaklarına almıştır. Konağa gelen yeni bebek, beraberinde yeni umutlar getirse de Bozok Konağı’nı sıkıntılı günler beklemektedir. Çünkü Kalender Ağa, ortadan kaybolmuştur. Kimse nerde olduğunu bilmemektedir. Fakat şimdilik konağın, Kalender Ağa’dan daha büyük sorunları vardır. Afet’in sırrını herkes öğrenmiştir. Konaktakiler bunun şokunu atlatamamışken davetsiz bir Tanrı misafirini kapılarının önünde bulurlar.

YENİ GELİN TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu misafir, Afet’in yarasına bir nebze de olsa merhem olmuştur. Kaynanalar, bütün enerjilerini Kalender Ağa’yı bulmaya harcayacakken öncelikleri değişir. İlk hedefleri Gökhan’ın çocuk sahibi olmasını sağlamaktır. Bunun için, Kalender Ağa’nın yokluğunu fırsat bilip bir yarışma düzenlerler. Yarışmadan da umduğunu bulamayan kaynanalar, başka planlar yapacakken Ayşe herkesten önce davranır. Ayşe’nin emrivakisi konakta şok etkisi yaratır. Afet, bir yol ayrımının başındadır. Ya herşeyi bırakıp gidecektir ya da yaşanan herşeyi sineye çekecektir. Fakat kimsenin hesaplayamadığı bir üçüncü seçenek daha vardır. Afet, neyi seçecektir?

yeni gelin haberleri için