Ana sayfa Dizi Haberleri İrem Helvacıoğlu’nun doğum gününe denk gelen kötü sürpriz!

İrem Helvacıoğlu’nun doğum gününe denk gelen kötü sürpriz!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İrem Helvacıoğlu’nun bugün doğum günü. Ünlü oyuncu 2 Şubat 1991 doğumlu ve 31. yaş gününü kutluyor. Geçtiğimiz Cuma günü başlayan Seni Çok Bekledim’in ilk bölümünün ardından reyting sonuçlarının kötü gelmesi hayranlarını mutsuz etmişti. Büyük beklentilerle başlayan dizinin başlangıcı pek de iyi reytinglerle olmadı, ayrıca bazı eleştiriler de geldi.

İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Ayliz karakterinin tam da role oturmadığı, oyuncunun Özcan Deniz karşısında tam da rolünü bulamadığı yönünde eleştiriler daha ilk bölümün ardından yapılmaya başlandı. Hatta oyuncunun günah keçisi ilan edilmesi bile ilerleyen bölümlerde gerçekleşir ise şaşırmamak lazım.

Yaşanan bu gelişmeler ise Helvacıoğlu’nun fanlarını rahatsız etti. Oyuncunun doğum gününe denk gelen bu tartışmalar sosyal medyada bir kaç gündür devam ediyor.

İrem Helvacıoğlu'nun doğum gününe denk gelen kötü sürpriz! 1

Instagram’da 3.8 milyon takipçisi bulunan ünlü oyuncuya hayranlarından ise sevgi dolu mesajlar geliyor. Sosyal platformlarda yapılan yorumlarda oyuncunun, yeniden ekrana dönmesi nedeniyle hayranlarının bir hayli mutlu olduğu da mesajlara yansıyan detaylar arasında.

Ayrıca instagram hesabından son günlerde güzelliğini ortaya koyan pozlar yayınlayan oyuncuya takipçilerinden binlerce beğeni ve çok sayıda iltifat içerikli yorum da yapılarak desteğe devam ediliyor.

Seni Çok Bekledim dizisindeki Kadir – Ayliz sahneleri ise özel bir video olarak youtube’da paylaşıldı. Yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videoya bakabilir.