SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 05:32

SON HABERLER

İsimsizler dizisi 16 Aralık final bölümü saat kaçta?

Geçen sezon asker dizileri arasında reytingi en düşük olan İsimsizler, bu sezona büyük bir iddiayla başlamıştı. Kadrosu, hikayesi ve mekanları büyük oranda değişen dizi önce Pazartesi günleri yerine Cumartesi’ye alındı,yeni gününde de istenilen reytingi sağlayamayınca final yapması kararı alındı.

İsimsizler finali 16 Aralık Cumartesi günü saat 22.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kanal D, ilk önce bundan sonra Cumartesi günleri ekrana getireceği Dostlar Mahallesi dizisini yayınlayacak. Ardından da İsimsizler dizisinin final bölümü izleyicilerle buluşacak.

İşte İsimsizler final bölümü 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İsimsizler silahları kurtarmak için bastıkları terörist kampında kapana kısılmışlardır. Fakat hem mücadeleci ruhları hem de yardıma gelen Türk askerleri sayesinde kurtulmayı başarırlar. Silahları geri alıp İstanbul’a dönen İsimsizler, Kudret’in serbest bırakıldığını öğrenince onu yakalamak için ant içerler.

Pes etmeyen Kudret ise Biruske ve Dayı’yı karşı karşıya getirecek şeytani bir plan hazırlar. Bu plan baba-kızın sonu mu olacaktır yoksa Kudret’in sonu mu?

Diğer taraftan Kudret ve Savcı büyük bir oyunun daha peşindedirler. Çok önemli iki mühendise suikast düzenleyeceklerdir. Çünkü bu iki mühendis başta Savcı ve Kudret olmak üzere devlet içine sızmış hain yapılanmayı ifşa etme hazırlığı içerisindedirler.

İsimsizler girdikleri son mücadeleden galip çıkabilecekler midir? Suikasti önleyip devleti hainlerden temizleyebilecekler midir? Yoksa kazanan Savcı ve Kudret mi olacaktır?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler