SON DAKİKA
15 Haziran 2019 23:41

SON HABERLER

İstanbullu Gelin 78. bölümünü izlemek için çok sebebiniz var!

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin, 31 Mayıs’ta final yaparak veda edecek. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin 78. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Televizyon Gazetesi Detay – Özcan Deniz, hafta içinde yaptığı bilgilendirmede diziyi tüm hayranların izlemesi gerektiğini belirtmişti. Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan da benzer bir duyuruda bulunmuş ve müthiş bir bölüm hazırladıklarını söylemişti.

Bu gelişmelerden sonra dizinin hayranları merakla Cuma gününün gelmesini bekliyor. 29 Mart Cuma akşamı İstanbullu Gelin dizisini izlemek için birçok sebebiniz var.

Dizi finale giderken olaylar hızlı gelişecek ve herkesi şaşırtacak sahneler yaşanacak.

Peki 78. bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin yeni bölümde, Esma ile ailesi arasında ipler kopuyor.

İstanbullu Gelin’in 29 Mart Cuma ekrana gelecek olan 78. yeni bölümünde Esma Sultan şoku yaşanacak. Garip eşi Esma’yı ‘Sen de babanın yaptığı şeyi yapıyorsun. Faruk’u kendi isteklerin doğrultusunda değiştirmeye çalışıyorsun’ sözleriyle eleştiriyor.

Faruk ve annesi arasında ise gerilim yaşanıyor. Faruk’un ‘Süreyya’nın ise bir açığını yakalayıp onu da mı benden uzaklaştıracaktın anne?’ sözü dikkat çekiyor. Alzheimer hastalığının belirtileri ortaya çıkmaya başlayan Esma ise konağı terk ediyor.

Faruk’un şirketten ayrılma kararı tüm Boranları derinden etkiler. Fikret ve Adem beraber yol alma üzerine iyice kenetlenirken bir yandan da Faruk’u anlamaya çalışıyorlardır.

Süreyya için durum başkadır, Faruk’un kararından habersiz olması onu yine sorgulamaya itecektir. Esma ise durumu sindirememektedir. Önce Fikret, ardından beklenmedik şekilde Osman’la karşı karşıya kalan Esma büyük bir kırılma yaşar.

İlgili Haberler