İstanbullu Gelin dizisine Cuma akşamları bir rakip dizi daha geldi! İşi çok zor!

08 Eylül 2018 Cumartesi, 14:40
İstanbullu Gelin dizisine Cuma akşamları bir rakip dizi daha geldi! İşi çok zor!
Televizyongazetesi/Analiz
Yeni dizilerin yayın tarihleri açıklandıkça, geçtiğimiz sezondan gelen iddialı dizilerin de işi zorlaşıyor!

Karşılarına yeni yeni rakipler çıkan diziler arasına bu kez İstanbullu Gelin de katıldı!

Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi Gülperi’nin, Cuma akşamları yayınlanacağı açıklandı.

Arka Sokaklar ile reytingde ciddi bir mücadele veren İstanbullu Gelin, aynı gün yayınlanan Payitaht Abdülhamid ve Aşk ve Mavi dizileriyle rakipti.

Ancak yeni sezonun ‘Kadın’ dizisi gibi, bir kadının çocukları için verdiği mücadeleyi anlatacak olan Gülperi, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen gibi isimlerle İstanbullu Gelin’e de ciddi bir rakip olacağa benziyor!

Geçtiğimiz sezona göre İstanbullu Gelin’de de büyük değişiklikler yaşanacak. Yeni karakterlerin diziye dahil olması heyecan yaratırken, aynı zamanda Yaz karakterinin diziye bambaşka bir yön vereceği de görülüyor.

İstanbullu Gelin, geçtiğimiz sezondan arkasına aldığı rüzgarı aynı başarıyla sürdürebilirse yine reytingleri zorlayacak ama Gülperi dizisi de çok güçlü bir rakip gibi duruyor!

Gülperi dizisiyle ilgili detaylar:

Show TV’nin yeni sezona damga vuracak dizisi “Gülperi”nin yayın tarihi belli oldu. 14 Eylül Cuma akşamı ekran yolculuğuna başlayacak dizinin yapımını TİMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlenirken, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi’de Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

İŞTE DİZİDEN İLK GÖRÜNTÜLER:

“BİZ ONLARI KALBİMİZE GÖMDÜK!”

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi’nin ilk tanıtımı beğeni topladı. Gaziantep’ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettirdi. Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can’ın (Emir Özyakışır) gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı. Artık hem yetim hem de öksüz sayılırdık!” sözleri izleyenleri duygulandırırken, Gülperi’nin tacize uğradığı korku dolu anlar dikkat çekiyor. “Ben onlar için ömrümü veririm, ellerini hiç bırakmam!” sözleriyle çocukları için savaşacağının sinyallerini veren Gülperi, kayınpederi Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Çocuklarından koparıldığı sahnede yaşadığı acı derinden hissedilirken, Avukat Kadir (Timuçun Esen) Gülperi’nin zorluklarla dolu geçmişini merak ediyor. Mahkemede Hasan’ın (Burak Dakak) “Benim anam babamla beraber öldü, ikisi de mezarsız. Biz onları kalbimize gömdük!” sözleri dizinin yürek burkan hikayesinden ipuçları veriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

“Gülperi” 14 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

aslı envre haberleri için

gülperi haberleri için