SON DAKİKA
25 Nisan 2019 14:57

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’de Güneş’in geçmişi ortaya çıktı! Adem’e anlattıkları şoke etti!

Televizyongazetesi/Detay
Star TV’de dün akşam 56. bölümüyle ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinde, Nihal Yalçın’ın oynadığı Güneş karakterinin geçmişteki gizemleri ortaya çıktı.

Boranlar’ın halası Ülfet’in en yakın dostu ve sağ kolu olan Güneş’in bir Youtuber ile konuşmasıyla ortaya çıkmaya başlayan geçmişi, Adem ile tesadüfen karşılaştığı yemekteki konuşmalarından sonra ortaya döküldü!

Röportaj sırasında Paris kelimesinden rahatsızlık duyan Güneş’in tavrı önce anlaşılamadı. “Paris’in bir başka anlamı daha var diye duydum” sözüne ne diyeceğini bilemeyen Güneş, “Benim garajımda bir tekstil atölyesiydi” diyerek durumu geçiştirmeye çalıştı. Ancak röportajı yapan kişinin “Çalıştığınız atölyenin yanında Paris Müzikholü varmış. Orada çalışan kızlara kıyafetler dikiyormuşsunuz. Arada müzikhole de takılırmışsınız” sözleri üzerine röportajı hızla bitiren ve “Ben buraya laklakla gelmedim. Dedikoduların önünü de alamam” diyerek kestirip attı.

Güneş’in bir şeyler sakladığı bu konuşmayla anlaşılmış oldu. Daha sonrasında ise sırlar, Adem ile karşılaştığı yemekte döküldü.

Bir restaurantta aynı masaya oturan Adem ve Güneş arasında bir atışma başladı. İkisi de masadan kalkmayınca tartışma arasında sırları birer birer etrafa döküldü. Güneş, hayatının en zor günlerinden birini yaşadığını söylerken, Adem de aynı gün Dilara’nın bebeğini aldırdığını öğrenip ondan ayrılmıştı.

Güneş, başına gelen kötü şeyleri bir çırpıda anlatmaya başladı. 5 yaşında babasının terkedip gittiğini, annesinin babasının gitmesinden kendisini sorumlu tuttuğunu, 16 yaşında üvey babasının tacizine uğradığını, daha sonra onu bıçakladığını, Paris Müzikhol’ü diye bir yere takıldığını, atölyelerde müzikholdeki kızlara sabahlara kadar kıyafetler diktiğini, yıllarca süründüğünü anlattı.

Güneş’in çok zor ve unutmak istediği geçmişi ortaya çıkarken, varoştan geldiği de anlaşıldı.

Ülfet’in yanında bambaşka bir imajı olsa da geçmişinin onu çok yaraladığı ve yaşadıklarını hatırlayınca tüm psikolojisinin alt üst olduğu görüldü.

Aralarında geçen ilginç atışmada birbirleriyle adeta acılarını yarıştıran ikili, bir anda tüm sırlarını paylaştılar.

İzleyiciler bu konuşmalardan sonra ikili arasında beklenmedik bir ilişkinin başlayacağı görüşünde.

Adem ve Güneş’i birbirine yakıştıran izleyiciler, bu iki acılı insanın birbirlerinin yaralarını sarmak isteyeceği bir aşka düşeceklerini tahmin ediyor.

Bakalım bu tahminler ne kadar doğru çıkacak? İzleyip göreceğiz…

İşte Güneş’in röportaj yaparken yaşadığı o sıkıntılı anlar:

 

İlgili Haberler