SON DAKİKA
26 Mart 2019 04:52

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’de sürpriz üstüne sürpriz yaşanacak! En büyük sürpriz ise Adem’den!

STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 20 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin 46. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yeni tanıtımda Süreyya ve Faruk bebeklerinin cinsiyetini öğrendikleri görülüyor. Bu arada Adem’in Faruk’la ilgili yeni planları olduğu anlaşılıyor. İpek’in hamile olduğu haberi de ailede büyük sevinç yaratıyor. Süreyya ise hep istediği hayaline kavuşuyor ve sahneye çıkıyor.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Faruk, Adem’e tekrar şans veriyor.

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder.

İSTANBULLU GELİN TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Süreyya ve Dilara’nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

İlgili Haberler