Ana sayfa Dizi Haberleri İyilik dizisine yeni katılan karakter, hiç de iyi görünmüyor!

İyilik dizisine yeni katılan karakter, hiç de iyi görünmüyor!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’nin yeni dizisi İyilik, başrolleri ve hikayesiyle ilgi topluyor. Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın rol aldıkları dizi, ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Cuma akşamları yayınlanan dizinin bu hafta 2. bölümü yayınlandı.

Hikayesi Yasak Elma’ya benzetilen İyilik dizisinde, pek de iyi olmayan karakterlerin görüntüleri sizi yanıltmasın! Olaylar giderek daha karmaşık bir hal almaya başlayacak! Zira yeni katılan karakter de bunun bir göstergesi adeta!

Diziye son olarak katılan isim Özgür Çevik oldu. Çevik, rol aldığı yapımlardaki başarılı oyunculuğu ile beğeni topluyor. Bu kez İyilik dizisine gelen oyuncu, bir psikiyatr olarak ekranlara gelecek.

Ancak geçmişindeki bir anı, olayları bambaşka bir yere yönlendirebilir! Koray karakterine hayat veren Özgür Çevik, diziye katılarak ayrı bir hikayeyi de beraberinde getiriyor!

Özgür Çevik; üniversite yıllarından beri Neslihan’a (Hatice Şendil) tutkun ancak hiçbir zaman karşılığını alamamış, aşkı içinde hep yara kalmış başarılı bir psikiyatr olarak izleyici karşısına çıkacak.

Eşi tarafından aldatıldığını bilmeyen Neslihan’ın, kendisine tutku derecesinde aşık olan eski arkadaşı Koray ile arasında ne yaşanacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını MEDYAPIM, yönetmenliğini ise Murat Öztürk’ün üstlendiği dizinin hikayesi giderek daha da çetrefilli bir hal almaya başlıyor! Entrika ve aldatma üzerine kurulu dizide, kimin iyi, kimin kötü olduğunu da ilerleyen süreçte daha net göreceğiz!

Dizinin konusu kısaca şöyle:

Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…