SON DAKİKA
6 Ekim 2022 04:49

SON HABERLER

Kaan Yıldırım, hayvan sevgisini bundan daha güzel anlatamazdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, Halka dizisiyle ekrandaki yerini almakta… Dizide Kaan Karabulut karakterine hayat veren ünlü oyuncu, instagram hesabı üzerinden de takipçileriyle etkileşimde kalmaya devam ediyor.

Halka dizisindeki başarılı performansı ile hayranlarının büyük beğenisini kazanan Kaan Yıldırım, hayvan sevgisini aşılayan pozuyla da güzel yorumlar aldı.

Köpeği yatakta dinlendiği pozunu paylaşan Kaan Yıldırım’a 40bine yakın beğeni yapıldı.

Yorumlarda da hayranları Yıldırım’ın bu pozunu çok beğendiklerini ifade ettiler.

İşte o paylaşım:

#nap ?

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londra’da Brunel Üniversitesi Pazalama bölümünde eğitim aldı. Ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kaan Yıldırım ilk kez Kayıp dizisinde kameralar karşısına geçti.

Televizyonda Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı. Yok Artık ve Ümmü Sıbyan: Zifir filmlerinin yapımcısı olan oyuncu Yok Artık 2 filminin hem yapımında hem de oyuncu kadrosunda yer aldı.

Kaan Yıldırım geçtiğimiz yıllarda Ezgi Eyüboğlu ile hayatlarını birleştirdi.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Kaan Karabulut karakterine hayat veren Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile evlidir. Kaan Yıldırım 1.80 metre boyunda, 73 kilo ve Oğlak burcudur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler