SON DAKİKA
15 Eylül 2019 21:24

SON HABERLER

Kadın dizisinde Arif’i Feyyaz Duman’la ilgili dikkat çeken detay! Reklamda oynayınca ortaya çıktı!

Televizyongazetesi/Detay
Fox TV’de ekrana gelen Kadın dizisinde Arif karakterini oynayan Feyyaz Duman, oyunculuğuyla büyük övgü toplamaya devam ediyor.

Daha önce rol aldığı kısa oyunculuklar dışında ilk kez bir dizide önemli bir rolde oynayan Feyyaz Duman, Kadın dizisi sayesinde hayran kitlesini çoğalttı.

Duman, Arif karakteriyle izleyenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Dizinin takipçileri, Feyyaz Duman’a hayranlıklarını her fırsatta dile getirirken, hatırı sayılır büyük bir kesim de Bahar ve Arif’in bir araya gelmesi ve Sarp’ın artık aileden uzaklaşması gerektiği görüşünde.

Dizinin ilk bölümlerinden itibaren Arif ve Bahar’ın birlikte olmasını isteyen pek çok izleyici, karakteri o kadar çok sevdi ki Feyyaz Duman da bu sevgiden nasibini alıyor!

Geçtiğimiz günlerde Feyyaz Duman, dizideki popülerliği sayesinde bulaşık deterjanı Finish reklamlarında yer almaya başladı.

Daha önce Bahar’ı oynayan Özge Özpirinçci ve Nisan ve Doruk karakterlerini oynayan küçük yıldızlar Ali Semi Sefil ile Kübra Süzgün de aynı reklamlarda oynamıştı.

Feyyaz Duman da reklamlarda rol almaya başladı ve onu reklamda gören pek çok kişinin dikkatinden kaçmayan bir ayrıntı ortaya çıktı!

Dizideki Arif karakteri ve Feyyaz Duman’ın görüntülerine bakıldığında saçlarındaki farklılık göze çarpıyor.

Feyyaz Duman’ın instagram sayfasını takip edenler de durumun farkında.

Aslında saçlarında bir hayli beyazlar var Feyyaz Duman’ın.

Reklamda da belirgin bir şekilde görülüyor.

Ancak dizideki Arif’in saçları simsiyah!

Görünen o ki Feyyaz Duman’ın saçları, muhtemelen geçici bir boyayla her sahnesinin öncesinde siyaha boyanıyor.

Duman, saçlarını daha uzun süre kalıcı bir boyayla boyuyor olsaydı, dizi çekimlerinin devam ettiği sürede çekilen reklam filminde de onu siyah saçlarıyla görebilirdik.

Yine dizinin devam ettiği Aralık ayında Feyyaz Duman’ın instagram sayfasından yayınladığı bu fotoğrafta da saçları beyazlar içinde.

Dolayısıyla Duman, sete gittiği her bölümde saçına siyah bir boya sürülerek Arif’e hazırlanıyor!

İşte Feyyaz Duman’ın oynadığı Finish reklamı:

İlgili Haberler