SON DAKİKA
20 Haziran 2019 02:45

SON HABERLER

Kadın dizisinde yeni bir aşk mı doğuyor? Akıllara bile gelmeyecek senaryoyu izleyici yazdı!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Kadın dizisine yeni hikayeler gerekiyor. Artık Bahar’ın etrafında dönen, Şirin’in entrikalarının bitmek tükenmek bilmediği bir ortama sürüklenen Kadın dizisi iyice çıkmaza girdi.

Ancak bu çıkmazın dışına da çıkabileceğini gösteren sahneler var. Örneğin Nezir ile Doruk arasındaki ilişki izleyicileri mutlu eden sahneler oluyor.

Nezir karakterinin daha çok hikayeye katılması da mümkün. Peki bu nasıl olacak?

Kadın dizisinin 63. bölümünde Doruk’un sünnet töreni yapıldı. Törende Nezir’in Ceyda’ya göz ucu ile bakması izleyicilere hemen senaryo yazdırdı.

Sosyal medyadaki yorumlara bakılırsa Nezir-Ceyda aşkı diziyi sürükleyebilecek hikayelerden birisi olabilir.

Hakan Karahan’ın canlandırdığı Nezir ile Gökçe Eyüboğlu’nun hayat verdiği Ceyda aşkı yaşansa ne olur?

İzleyicilerin yorumları şöyle:

“Nezir ve Ceyda bence güzel bi aşkın başlangıcı olabilir.”

“Ceyda’yla Nezir olsun. İkisi de acılı, mutsuz. Nezir iyi biri…”

“Nezir – Ceyda, senarist iyi bir şey yap bu ikisi mutlu olabilir yap şunların arasını…”

“Nezir&Ceyda aha da buraya yazdım.”

“Nezir ile Ceyda’yı bir ben mi yakıştırıyorum? Evlat hasreti çeken bir baba.. Baba hasreti çeken bir evlat Arda.. Hem Ceyda’yı da o hayattan çekip çıkartır.”

Tabii şimdi bir de işin Yeliz kısmı var? Yeliz’in ölümünde Nezir’in suçlanması durumu var. Adamları yüzünden Yeliz ölmüştü ama Nezir, kimsenin zarar görmemesini istemişti. Bu olaydan sonra Nezir karakterinin dizide sevimli gösterilmesi ne kadar mümkün olacak merak konusu…

Ceyda’nın Nezir’e karşı bu yüzden kızgınlığı var… Acaba bu kızgınlık sevgiye dönüşüp de Nezir – Ceyda aşkı yaşanır mı bu da senaristlerin kararı olacak.

Ancak Kadın dizisi izleyicileri yeni hikayeler istiyor. Nezir ve Ceyda aşkı yapılır ise bunu kabullenmeye hazır önemli bir kitle de var.

İlgili Haberler