Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 79. bölümde Duru her şeyi terk edip gidecek (fragman – özet)

Kalk Gidelim 79. bölümde Duru her şeyi terk edip gidecek (fragman – özet)

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen, usta oyuncu kadrosuyla izleyicilerine aile olmayı keyifli bir şekilde aktaran aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ bu hafta bol hareket ve bol heyecanla geliyor.

Her bölümü merakla beklenen, komedisi ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatan dizinin bu hafta yayınlanacak olan 79. bölümünde neler olacak:

Meryem DNA testini açıklıyor…

Meryem DNA sonucunu açıklar ve ortam bir kez daha hareketlenir. Behice, Meryem’i anımak isterken Meryem de Behice’ye birtakım güzellikler düşünür. Bunu yaparken Badegül’ü de gücendirmek istemez. Fakat asıl gücenen servetinin bölünme riskinden dolayı Ercan’dır.

Ercan, Efe’yle kafa kafaya verip bazı planlar yaparak Meryem’in tekrar ilgisini kazanma peşindedir. Bunun için de Meryem bir numaralı kozu olan Nurcan’ı devreye sokmaya çalışır.

Duru evini terk edip baba evine dönüyor…

Diğer yandan Seyfettin ve Sefer, Şakir’den sebep küser. Akşamki halı saha maçında Mustafa Ali de Sefer’e cephe alınca iki aile arasındaki gerilim gittikçe artar ve durum çocuklara yansır diye düşünürler.

Duru, Veli’yi ketum olmakla suçlayıp bebek istemediği için tavır alır ve evi terk eder. Duru’nun Hacı Hüseyin’in evine dönmesini kadınlar normal karşılamaz.

Kalk Gidelim 79. bölümde Duru her şeyi terk edip gidecek (fragman - özet) 7

Mustafa Ali duymasından korkarlar. Kızını üzüyor diye Veli’ye tekrar gıcık olacağını düşünürler.

Duymamasını engellemenin tek yolu olarak erkekleri evden uzaklaştırıp işe güce koşmalarını isterler fakat o sabah ummadıkları bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Kadınlar şimdi bu durumdan sıyrılmak için türlü taklalar atmak zorundadırlar.

Kalk Gidelim 79.bölüm fragmanı:

‘‘Kalk Gidelim’’ 28 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de!

3 sezondur izleyicilerin TRT1 ekranlarında severek takip ettiği “Kalk Gidelim” oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çakır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanın, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat Yılmaz, Burak Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar, Gülderen Güler Ve Bayazıt Gülercan gibi sevilen isimler yer alıyor.