Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 89. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kalk Gidelim 89. bölüm fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı’nın kadrosunda yer aldığı TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisinde 89. yeni bölüm 7 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak.Keyifli sahneleriyle büyük ilgi görmekte olan dizinin özel bir izleyici kitlesi bulunuyor.

3. sezonuyla ekranda izleyicileri mutlu eden yapımlardan birisi olan Kalk Gidelim, yeni bölümüyle de yine keyiflendirecek. Neler yaşanacağını videodaki 89.bölüm fragmanında izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 30 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan 88. bölümünde neler yaşanmıştı? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Behice dünürlük meselesini açınca Şerif anasına babasına haber verir, Samet ve Aynur bu sefer hayırlı bir iş için Yeşilyurt’a gelirler. Onların gelmesiyle birlikte ortalık karışır.

Meryem, Seyfettin ve Sevda ortak hareket edip kız isteme sürecini ve evliliği engellemeye çalışırlar. Ve bunun için birlik olurlar.

Meryem, yıllar önce nikah masasında Mustafa Ali tarafından terkedildiği için kız kardeşinin başına aynı şeyin gelmesinden, Seyfettin ve Sevda ise Nurhatçe’nin ellerinden gitmesinden korkmaktadır. İki tarafın da korktukları mı gelecek?

Şakir ise Dudu’ya sürpriz yaparak aldığı konağın tadını çıkarmaktadır. Tüm herkesin onları ziyaret etmesini ister. Veli ve Duru bu duruma içerlemişlerdir. Kendi evleri yoktur.

Mustafa Ali, Nurcan, Sefer ve Perihan seferber olup çocuklarını ev sahibi yapmaya çalışırken başlarına türlü olaylar gelecektir. Yeşilyurt’ta emlak fiyatları artmıştır. Şerif ise herkese sürpriz olacak bir duruma sürüklenmektedir.