Kalp Atışı 7. bölümde Ali Asaf’ın Eylül’e sürprizi ne?

08 Ağustos 2017 Salı, 20:11
Kalp Atışı 7. bölümde Ali Asaf’ın Eylül’e sürprizi ne?

SHOW TV’de Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın yer aldıkları dizinin 7. bölümü merakla bekleniyor.

6. bölüm sonunda Mehmet motorsikletle kaza yapmış ve yaralanmıştı. Mehmet’in ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Yeni bölümde Eylül, kanlar içinde kalan Mehmet’e ağlayarak müdahale edecek. Mehmet’in yaşayıp yaşamayacağını yeni bölümde göreceğiz. Bu arada Eylül, babasıyla yeniden karşılaşıyor ve duygusal bir hesaplaşma yaşanıyor aralarında. Ali Asaf’ın ise Eylül’e bir sürprizi var.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

İşte 7. bölüm fragmanı:

Gökhan Alkan haberleri için

kalp atışı haberleri için