Kalp Atışı’nda bu hafta Eylül büyük bir tehlikeyle karşı karşıya!

16 Kasım 2017 Perşembe, 12:29
Kalp Atışı’nda bu hafta Eylül büyük bir tehlikeyle karşı karşıya!

Show TV ekranlarında Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrollerinde oynadıkları Kalp Atışı dizisinde Alp, Esma’ya sürpriz bir evlenme teklifi yapıyor ve Evet yanıtını alıyor. Yayınlanan yeni tanıtımda Nazlı’nın doktorluğa geri dönmesi ve Eylül’e rağmen Ali Asaf’tan vazgeçmeyeceğinin ortaya çıktığı tanıtım heyecan yarattı.

Eylül ise büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelecek 20. bölümünde, Eylül mucizesine sahip çıkmış, Ali Asaf ile evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Nazlı ise buna engel olmak için ne gerekiyorsa yapmayı kafasına koymuştur. Evlilik teklifinde hayal kırıklığı yaşayan Esma ise izleyenleri bir kez daha şaşırtacaktır. Hastane içinde baba ve oğul arasında bir savaş başlamış, Sinan’ın planları Süleyman’ın canını sıkmıştır. Hastanedeki büyük tehlikenin ise kimse farkında değildir. Günün sonunda hastaneye bırakılan sahipsiz çanta, bir babanın intikamı, başkalarının hayatını her zaman kendi hayatının önüne koyan Eylül ise ölüme meydan okuyan bir kahraman olacaktır.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Tuğçe Kumral, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.
Kalp Atışı’nın yeni bölümü 17 Kasım Cuma saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “Kalp Atışı”nın 20. Bölüm 2. Tanıtımı:

ali burak ceylan haberleri için

Burcu Türünz haberleri için