Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’den flaş karar! Yeni başlayan dizi için şaşırtan gelişme!

Kanal D’den flaş karar! Yeni başlayan dizi için şaşırtan gelişme!

tarafından zk zk

Son dönemde diziler konusunda büyük şanssızlık yaşayan Kanal D, iddialı gelen Leke dizisinde de beklediğini bulamadı.

Ancak final kararı vermek yerine diziyle ilgili olarak ara verilmesi kararı alındığı öne sürülmekte.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Bahar Şahin ve İdris Nebi Taşkan’ın bulunduğu dizinin 27 Mayıs’ta ekranlara ara vereceği öğrenildi.

Henüz 4 bölümü ekranlara gelen ve yaz boyunca da Kanal D’de Pazartesi günleri yayında olması beklenen dizi 1 Nisan’da izleyiciyle buluşmuştu. İlk olarak dizinin 12. haftasında sezon finali yapması planlanıyordu.

Ancak yayın tarihi gecikince dizinin 9. bölümünün ekrana geldiği 27 Mayıs’ta sezon arası vereceği öğrenildi. Böylece 27 Mayıs Pazartesi akşamı “Zalim İstanbul”, “Çukur” ve “Yasak Elma” ile beraber tatile çıkacak.

Kanal D'den flaş karar! Yeni başlayan dizi için şaşırtan gelişme! 7

Bekaret sahnesi ile sansasyona uğratan Zalim İstanbul, dizi eleştirmenleri tarafından topa tutulurken, sosyal medyada da günlerce konulmayı başarmıştı. Dizinin, aile yapısına ve ahlaki değerlere uygun olmadığını belirten kişiler, RTÜK’e telefon yağdırmıştı.

Her ne kadar eleştiri alsa da, farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile daha ilk bölümden seyirciyi yakalayan dizinin Çukur ve Söz gibi iddialı dizilerin yarışına bir anda katılması da tebrik konusu olmuştu.