SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 23:54

SON HABERLER

Karagül dizisinin Melek’i, Kalbimdeki Deniz’in Diyar’ı Sebahat Kumaş hayatının volesini vurdu!

12 Mayıs 1989 doğumlu olan oyuncu Sebahat Kumaş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü bitirdi.

Set arkasında değilde set önünde fırsat buldu ve bunu iyi değerlendirdi.

2009 yılında Arka Sıradakiler dizisinde hemşire karakteriyle gözüktü. Adanalı dizisinde ise 3. sezonunda hostes olarak ekrandaydı. Akasya Durağı’nın 3. sezonunda boy gösterdi. Sonra ise Bahar Dalları, Türk Malı, Öğretmen Kemal dizilerinde oynadı. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Esma Hatun karakteri ile bir anda yükselişe geçti.

Asıl çıkışını ise 2013-2015 yılları arasında yer aldığı Karagül dizisindeki Melek olarak yaptı.

Son dizisi ise Kalbimdeki Deniz olmuştu. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizideki Diyar (Selma) karakteri ile ününe ün kattı.

KALBİMDEKİ DENİZ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şimdilerde ise ismi Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile anılıyor.

Daha önce Tuvana Türkay ile aşk yaşayan Alper Potuk aşkı yine bir oyuncuda buldu….

Fenerbahçeli futbolcu, Çeşme’de Sebahat Kumaş ile objektife yakalandı.

Tuvana Türkay ile yaşadığı fırtınalı ilişkisi geçen nisanda kesin olarak biten Alper Potuk’un yalnızlığı uzun sürmedi. Tatil sezonunu Çeşme’de açan Fenerbahçeli futbolcu, önceki gün Spiaggia Grande Beach’te oyuncu Sebahat Kumaş ile görüntülendi.

Beach’e arkadaş grubuyla giden Potuk, bir süre sonra kalabalıktan ayrıldı ve Kumaş ile yan yana şezlonglarda güneşlenmeye başladı. Samimi halleriyle dikkat çeken ikili, uzun süre sohbet edip güneşlendikten sonra bunalıp kendilerini serin sulara bıraktı.

İlgili Haberler