SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 21:31

SON HABERLER

Kardeş Çocukları, Love 101 ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan kulis bilgileri!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2019-2020 sezonu Eylül ayı itibari ile başlayacak. Kanallar hem yeni dizilerinin hem de geçen yıldan devam ettirecekleri projelerin hazırlıklarına devam ediyor.

Ay Yapım imzalı Netflix projesi olan Love 101 dizisinin çekimlerine şu aralar devam edilmekte… Dizinin oyuncu kadrosuna Tuba Ünsal’ın da katıldığı bilgisi geldi.

atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 5. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin çekimlerinin 20 Ağustos tarihinde başlaması bekleniyor. Bu durumda EDHO, 5. sezon ilk bölümünün Eylül ayının ikinci yarısında izleyici ile buluşabileceğini öngörebiliriz.

Kardeş Çocukları dizisinde ise ilk sezon başarılı performans ortaya konulmuştu. Star TV dizisinin 2.sezonu da reytinglerin iyi gelmesi bekleniyor. Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Yıldırım vurulmuş, Nur Fettahoğlu’nun hayat verdiği Umay zehirlenmişti. Bakalım bu iki karakter 2. sezonda olacak mı? Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezon çekimlerinin 25 Ağustos’ta başlayacağına yönelik kulis bilgisi geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın ilettiği bu kulis bilgilerinin yanı sıra bir de 2 bölüm sonra final yapacak olan Erkenci Kuş dizisinin Sanem’i Demet Özdemir hakkında yeni bir gelişme var.

Özdemir’in bir şampuan firması ile anlaşma yolunda ilerliyor. Yakında ekranlarda yeni reklam filmini görürseniz şaşırmayın.

İlgili Haberler