Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinde değişim dengesizlik getirdi, bir büyük aşk tehlikeye girdi!

Kardeşlerim dizisinde değişim dengesizlik getirdi, bir büyük aşk tehlikeye girdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisinde Süsen ile Ömer aşkı için büyük tehlike belirdi, dizi hayranları bunu sevmeyecek! atv ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kardeşlerim dizisinde yeni bölümler yayınlanmaya devam ediyor ve izleyiciler de üçüncü sezon hikayesine kendilerini kaptırdı. Dizide Eren ailesinin fakirlikten bir anda zenginliğe doğru adım atması hikayede de büyük değişimi beraberinde getirdi.

En önemli değişimi yaşayan kişi ise parası olanın güçlü olduğunu ve mantıklı veya mantıksız her türlü kararı dilediği gibi alabileceğini düşünen Ömer karakteri olacak. Yiğit Koçak’ın canlandırdığı Ömer’in para konusunda bir zafiyeti var ve bu durum dizinin hikayesinde fazlasıyla öne çıkıyor. Ömer ile Süsen aşkının da zenginlikten olumsuz etkilenmesi bekleniyor.

Dizide Ömer karakterinin hırsları ve paraya olan düşkünlüğü, ona birçok hata yaptıracak. İşte bu hatalar da Lizge Cömert’in canlandırdığı Süsen ile arasının bozulmasına yol açabilir. Bu durumda da sosyal medyada en sevilen dizi çiftlerinden birisi için büyük üzüntü yaşanacak gibi gözüküyor.

Kardeşlerim dizisinde değişim dengesizlik getirdi, bir büyük aşk tehlikeye girdi! 8

Dizi hayranlarını Süsen ile Ömer için binlerce paylaşım yaptığı düşünülür ise onların aşklarının sorunsuz devam etmesinin arzu edildiği söylenebilir. Ancak Ömer’in para hırsı Kardeşlerim dizisinin üçüncü sezonuna damgasını vuracak.

Lizge Cömert’e göre Süsen kendi sırları da olan birisi ve Ömer’in değişiminde de çok sert etkilenebilir. Oyuncu, dizinin ilerleyen dönemleriyle ilgili kendi düşüncesini şöyle aktardı: “Süsen’in bazı sırları da olduğu için nasıl etkileyeceği kısmını tam olarak bilemiyorum.

Eğer paradan dolayı değişir ise tabii ki Süsen’i çok üzer. Çünkü ikisi de birbirine aşık iki insan. Zaten bir sürü çatışma var içinde. Bir de bunun içine para girdiği zaman dengeler daha da değişebilir.”

Kardeşlerim dizisinde değişim dengesizlik getirdi, bir büyük aşk tehlikeye girdi! 9

Süsen’i canlandıran ve performansı ile gençleri fazlasıyla etkileyen Lizge Cömert de Ömer ile Süsen ilişkisinde dengelerin her an bozulabileceği mesajını bu sözleri ile vermiş oldu

Şimdi dizi hayranları heyecanla Kardeşlerim’in yeni bölümlerini bekliyor ve Süsen ile Ömer’in ilişkisinde ne tür dengesizlikler olacağını merak ediyor.