Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinin sevilen ismi Su Burcu Yazgı Coşkun’un hayranları, depremzedeler için kampanya başlattı!

Kardeşlerim dizisinin sevilen ismi Su Burcu Yazgı Coşkun’un hayranları, depremzedeler için kampanya başlattı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 10 ilimizi sarsan deprem felaketinin ardından pek çok ünlü isim de gönüllülerle elele vererek yardım faaliyetlerine katılıyorlar. Setlerin durdurulması ve pek çok kanaldaki dizilerin çekimlerine ara verilmesi ile birlikte, dizilerin sevilen oyuncuları da depremzedeler için çalışmaya başladılar.

Farklı kurum ve kuruluşların organizasyonlarında gönüllü olarak görev alan pek çok ünlü isim, sosyal medyada videolar ve fotoğraflarla hayranları tarafından takdir görüyorlar. Televizyon ekranlarının en çok konuşulan isimleri, yaşanılan felaket sonrası deprem bölgelerine gönderilecek yardımlar için seferber oldular.

Bu isimler arasında genç kuşağın iki oyuncusu Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran da vardı. İki genç oyuncu, sosyal medya hesaplarından da deprem bölgesinde ihtiyaç duyulan malzemelerle ilgili paylaşımlar yaparak takipçilerini de bilgilendirdiler.

Aynı zamanda AFAD ve Kızılay’a depremzedeler adına bağış için düzenlenen ‘Tek Yürek’ kampanyasına da katıldılar. Telefon başında bağış toplayan iki oyuncu, hayranları tarafından da merakla takip edildiler. Son dönemin çok konuşulan genç kuşak oyuncuları olarak depremzedeler için verdikleri destekler de takdir görmekte.

Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran hayranları, oyuncular adına ayrı ayrı depremzedelere gönderilmek üzere bir kampanya da başlattılar. İki oyuncuyu da gururlandıracak nitelikteki bu kampanyalar için hayranları sosyal medyadan bilgilendirilmekte.

Binlerce, milyonlarca insana ulaşan, şöhretleriyle hayran kitleleri oluşturan oyuncuların fanlarının da böylesi önemli süreçlerde yaptıkları katkılar, ünlü isimler adına da sevindirici kampanyalar olarak dikkatleri çekiyor…