Ana sayfa Dizi Haberleri Kasım ayı Ecem Erkek’in iki farklı karakterle ilk başrollerinin ayı olacak!

Kasım ayı Ecem Erkek’in iki farklı karakterle ilk başrollerinin ayı olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başarılı oyuncu Ecem Erkek hayranları, yakın zaman içinde genç oyuncuyu çok farklı yapımlarda izleme fırsatı elde edecek. Güldür Güldür Show isimli programda canlandırdığı Naime karakteri ile milyonların gönlünü kazanan oyuncu, şimdi bir dizi ve bir de sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ecem Erkek’i Kasım ayında iki farklı projede ve bambaşka rollerle izleyeceksiniz. Güzel Günler isimli Show TV dizisinin başrolünde yer alan Ecem Erkek, içinde dramın da olduğu, eğlenceli anların da yaşanacağı Güzel Günler isimli diziyle ekrana dönüş yapacak. Ecem Erkek’in gözyaşları döktüğü sahneleri izleyecek olanlar, onun komedi rollerindeki başarısının ardından dram performansına da şahitlik edecek.

Kasım ayı Ecem Erkek'in iki farklı karakterle ilk başrollerinin ayı olacak! 9

Ecem Erkek, Güzel Günler isimli yeni televizyon dizisinde Binnur Kaya, Olgun Toker, Leyla Tanlar, Burak Dakak ve Zeynep Çamcı gibi dikkat çeken isimlerle birlikte başrolde bulunuyor. 6 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak olan dizinin ilk bölümü ile birlikte Ecem Erkek hayranları da yeni rolüyle ekranda izleme fırsatı bulacak.

Ecem Erkek’in Kasım ayında bir başka projesi daha izleyicilerle buluşacak. Sezonun merak uyandıran yerli komedisi ‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım’da sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosu ile öne çıkan ve ikisi de birbirinden yetenekli ve komik başrol oyuncuları ile dikkat çeken ‘Müjdemi İsterim’, sezonun en iddialı yerli yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Sinemamızın en çok bilet kesen oyuncularının başında gelen ve her projesi ile komedideki farklı bir yönünü ortaya koyan Ahmet Kural, bu kez kariyerinde ilk kez bir kadın partnerle komedi ortaklığına imza atıyor.

Kasım ayı Ecem Erkek'in iki farklı karakterle ilk başrollerinin ayı olacak! 10

Ahmet Kural’ın karşısında son yıllarda komedi yeteneği ile Türkiye’nin kalbinde taht kuran bir isim Ecem Erkek var. Televizyon ve sosyal medyada yakaladığı çıkışı, başarılı oyunculuğu ve yeteneğiyle bir üst seviyeye taşıyan Ecem Erkek, sinemadaki ilk başrolünde seyirciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. ‘Müjdemi İsterim’de ikiliye usta oyuncular Mehmet Özgür ve İlker Aksum eşlik ediyor.

Kasım ayı Ecem Erkek'in iki farklı karakterle ilk başrollerinin ayı olacak! 11

Setteki ve kamera önündeki uyumu ile dikkat çekecek Ahmet Kural ve Ecem Erkek, ‘Müjdemi İsterim’de çok farklı hayatlardan gelen ve bir yanlış anlaşılma sonucu cinayetle suçlanmaları sonucu mecburi bir kader ortaklığına giren Bulut ve Müjde’yi canlandırıyor. İkilinin masumiyetlerini kanıtlamak için giriştikleri macerada sırasında yaşadıkları atışmalar ve diyaloglar sinema salonlarında kahkaha attıracak.