SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:36

SON HABERLER

Kıvanç Tatlıtuğ yine ateş eden bir paylaşımıyla yaktı kavurdu!

Televizyongazetesi.com/Detay – ‘Ne yapsa olay, ne söylese olay, nereye gitse olay’ dedikleri kişilerden birisi de Kıvanç Tatlıtuğ olsa gerek! Zira hayranları onun her paylaşımına saatler içinde binlerce beğeni ve yorum yapmaya başlıyor. Her yaptığıyla olay olan, medyanın gündeminden düşmeyen bir isim olmaya devam ediyor Tatlıtuğ…

Aşk-ı Memnu dizisinin setinde tanışıp evlendiği Başak Dizer ile mutlu bir beraberliği olan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda yeni bir projeyle döner mi diye hayranları merakta. Oyuncu ise yüzü olduğu kampanyanın reklamını sosyal medya hesabından yapmaya devam ediyor.

Malum bir süredir Mavi Jeans ile anlaşmalı oyuncu. Yeni sezon tanıtımları için objektiflere verdiği pozları instagram sayfasından paylaşmakta bir süredir. Son olarak yaptığı paylaşımla oyuncunun hem ortalarda olmadığı şu dönemde de formunu koruduğu görülüyor hem de hayranlarının ondan bir paylaşım beklentisine yanıt veriyor oyuncu.

Ekranlara son olarak Çarpışma dizisiyle gelmişti Kıvanç Tatlıtuğ. Yeni sezon ile ilgili henüz bir gelişme yok. Olduğunda biz de sizlerle paylaşacağız. Kıvanç Tatlıtuğ’un son paylaşımına gelince, bir kaç saat içinde 350 bine yakın beğeni ve binlerce yorum aldı.

Hayranları “Ateş ediyorsun, baktığın yere itfaiye çağıralım, muhteşemsin, yine düştük” gibi yorumlar yapmaya devam ediyorlar. Oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun da “Koçum” diyerek sevgilerini ilettiği Tatlıtuğ, aşağıdaki paylaşımı yaptı son olarak:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler