Ana sayfa Sosyal Medya Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Nuh Boğuldu’nun setinden ilk fotoğraf geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Nuh Boğuldu’nun setinden ilk fotoğraf geldi!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Onur Saylak’ın yönettiği, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yer aldığı Nuh Boğuldu filmi geçtiğimiz hafta sete çıkmıştı.

Daha önce yönettiği Şahsiyet dizisiyle uluslararası Emmy ödülü kazanan Onur Saylak yeni filmi Nuh Boğuldu’nun setinden fotoğraflar paylaştı. Ünlü oyuncu ve yönetmenin instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar heyecanı artırdı.

Çekimleri Çanakkale Assos’da başlayan filmin senaryosu, son yılların en başarılı Türk yazarlarından biri olan Hakan Günday’a ait.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği film Netflix’te yayınlanacak. Filmin ilk duyurusu kısa süre önce gündeme bomba gibi düşmüştü. Filmin hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başlandı. En son Aşıklar Bayramı isimli filminin çekimlerini tamamlayan Kıvanç Tatlıtuğ kısa aradan sonra bu kez Nuh Boğuldu için sete çıktı.

Nuh Boğuldu filminde yakışıklı oyuncuya Funda Eryiğit eşlik edecek. En son, Son Yaz dizisiye ekrana gelen yetenekli oyuncu ardından tiyatro sahnesini tercih etmişti. Eryiğit, Timsah Ateşi isimli tiyatro oyunuyla hayranlarının karşısına çıktı.

Filmin hikayesi ile ilgili hiçbir açıklama yok. Ancak senaristi, Türkiye’nin en güçlü romancılarından biri olan Hakan Günday olunca beklenti çok büyük. Son yıllarda çok çarpıcı romanlara imza atan Hakan Günday, Onur Saylak’ın Daha isimli filminin senaryosunu da kaleme almıştı.

Bomba gibi isimleri bir araya getiren Nuh Boğuldu filminin çekimleri son hızla devam ediyor. Film setinden paylaşılan görüntüler özellikle filmi heyecanla bekleyen Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını heyecanlandırdı.