Ana sayfa Sosyal Medya Kız halaya benzermiş! Aslı Enver’in yeğeni ile benzerliği şaşırtıcı!

Kız halaya benzermiş! Aslı Enver’in yeğeni ile benzerliği şaşırtıcı!

tarafından zk zk

Televizyogazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Aslı Enver, zaman zaman Meksika’da yaşayan abisi Akın Enver ve ailesini ziyarete gidiyor. Enver’in geçtiğimiz aylarda ablası ile birlikte gittiği ziyaretten bir paylaşımı ‘Kız halaya benzermiş’ söylencesini doğruluyor adeta!

Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra şöhreti yakalayan Aslı Enver, kariyerindeki bir başka çıkışını da İstanbullu Gelin dizisi ile yapmıştı. Bu dizinin ardından uzun süre ekrandan uzak kalan Enver, Babil dizisi ile televizyonlara dönmüştü.

Halit Ergenç, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu ile başrolünde oynadığı Babil dizisi erken final yapınca yine dizilere ara vermişti Aslı Enver.

Bu süreçte Sırça isimli bir tiyatro oyununda rol aldı. Oyunda, İstanbullu Gelin dizisinde birlikte oynadığı İpek Bilgin ve Güven Murat Akpınar da rol alıyordu. Büyük ilgi gören oyundaki rolüyle beğeni topladı Aslı Enver.

Ekrandan uzak olsa da bu arada Netflix için çekilen ve Kaan Urgancıoğlu ile başrolünü paylaştığı Sen Yaşamaya Bak isimli bir filmle gündeme geldi. Türkiye’de çok ilgi görmese de yurt dışında film çok izlendi.

Aslı Enver’in şu sıralar Disney Plus ile anlaşmalı olduğu ve dijital platformun bir projesinde yer alacağı biliniyor. Oyuncu ise henüz çekimler başlamadan tatil yapıyor ve dinleniyor.

Aslı Enver son olarak Bodrum’a gitmiş ve yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da hayranlarını mutlu etmişti. Aslı Enver’in instagram sayfasından son paylaşımlarından birisi ise yeğeni Liya ile oldu.

Hala olarak yeğeniyle çok yakından ilgilenen oyuncu, sık sık onu görmeye gidiyor. Büyüdükçe daha da çok halasına benzeyen Liya ile Aslı Enver’in arabanın içindeki eğlenceli halleri dikkat çekiyor.

Aslı Enver, kucağında oturan yeğeni ile hayli neşeli görünüyor. Oyuncu, bu güzel anlarını sosyal medyadan video olarak paylaştı…

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

Yeğeninin yüz hatlarının, mimiklerinin halası Aslı Enver’e çok benzediği de videoda ve fotoğraflarda görülmekte. Bakalım siz de aynı fikirde misiniz?

İşte küçük Liya ve halası Aslı Enver…