Kızım dizisinin 5. bölüm finaline sosyal medyadan yorumlar yağmur gibi yağıyor!

13 Ekim 2018 Cumartesi, 11:24
Kızım dizisinin 5. bölüm finaline sosyal medyadan yorumlar yağmur gibi yağıyor!
Televizyongazetesi/Analiz
tv8’in yeni dizisi Kızım, dün akşam 5. bölümüyle ekrana geldi ve bölüm finalinde sosyal medyayı resmen salladı!

Beren Gökyıldız ve Buğra Gülsoy’un, baba kız olarak yer aldıkları dizinin yeni bölümündeki performanslarına övgüler yağıyor.

Henüz çok küçük olmasına karşın, Beren Gökyıldız’ın, Anne dizisinden sonra, Kızım dizisinde de izleyiciyi alıp götürdüğü sosyal medyadaki yorumlardan da belli oluyor.

Gökyıldız, o kadar iyi oynuyor ki diziyi izleyenler bu akşam Öykü ile birlikte göz yaşlarına boğuldular!

Dizinin bölüm finalinde, arkadaşı Uğur’un tutuklanması, Cemal’in onun yüzünden hapiste yatması, hiç bir şeyi olmamasına çok üzülen Demir, Öykü’yü Candan’ın yanında bırakıp günlerce eve gelmedi.

Okulda Öykü’nün babasıyla birlikte sokakta kaldığı öğrenilince, Sosyal Hizmetler’e haber verildi.

Candan, engel olmak istese de gelip Öykü’yü aldılar.

Son anda Öykü’yü götürdükleri araca yetişen Demir, yerde afallamış vaziyette yatarken Öykü yanına gelip öyle şeyler söyledi ki izleyicinin ekran başında gözlerinden yaşlar aktı adeta.

Beren Gökyıldız, bu sahnedeki performansıyla övgüleri topladı.

İzleyenlerden bazıları, kimi oyuncu ablalarına taş çıkaracak bir performans sergileyen Beren Gökyıldız’a övgü yağdırırken, Buğra Gülsoy’u da aynı şekilde övgülere boğdular.

Ekranda çok sevilen bir ikili olmayı başaran Gökyıldız ve Gülsoy, baba kızı o kadar iyi oynuyorlar ki aralarında yavaş yavaş gelişen duygu, izleyiciye de geçiyor.

Dizinin bölüm finalinde Demir, Öykü’yü götüren görevlinin ‘siz kimsiniz’ sorusuna ‘Ben Öykü’nün babasıyım’ yanıtını verdiğinde baba kızın sarılmaları, ekran başındakilere de duygu seli yaşattı.

İşte bu sahneye yapılan yorumlar:

Beren Gökyıldız haberleri için

buğra gülsoy haberleri için