Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Komedyen Kaan Sekban ile genç piyanist Ayşe Deniz Gökçin söyleşide buluştu

Komedyen Kaan Sekban ile genç piyanist Ayşe Deniz Gökçin söyleşide buluştu

tarafından ker_def

Ayşe Deniz Gökçin ve Kaan Sekban’ın keyifli sohbeti “Sahne Tozu Yutanlar”ın yeni bölümünde…
Zorlu PSM’nin sahne heyecanını paylaşan özel isimleri bir araya getirdiği Youtube serisi “Sahne Tozu Yutanlar”, yeni bölümünde Türkiye’nin en önemli genç piyanistlerinden Ayşe Deniz Gökçin ile beyaz yakalı yaşamının ve ofis hayatının en saçma yönlerini mizahla ele aldığı şovlarıyla tanınan Kaan Sekban’ı bir araya getiriyor. Yetenekleri farklı alanlarda olsa da sahne heyecanını aynı coşkuyla hisseden iki ismin, sahne tutkularını ve özlemlerini anılarıyla anlattıkları “Sahne Tozu Yutanlar”ın yeni bölümünü Zorlu PSM Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yeni formatlardaki dijital içerikleriyle seyircilere farklı deneyimler sunmayı sürdüren Zorlu PSM, “Sahne Tozu Yutanlar” programında, deneyimli isimlerin samimi sohbetleriyle sahnede olmanın ruhunu paylaşıyor.

Her hafta, sahne heyecanını paylaşan sanatçıların hem birbirlerine merak ettiklerini sordukları hem de sahne tozu yutmanın kendileri için anlamını paylaştıkları Zorlu PSM’nin Youtube serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta; Türkiye’nin en yetenekli genç piyanistlerinden Ayşe Deniz Gökçin ve eğlenceli sahne şovlarıyla çok kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Kaan Sekban keyifli sohbetleriyle kamera karşısına geçiyor.

İçinden geçtiğimiz süreçle birlikte müzik sektörünün ve sektör çalışanlarının yaşadığı zorluklara dikkat çeken Ayşe Deniz Gökçin, “Yaşadıklarımız dayanışma kültürünü arttırdı, eskiden ne yazık ki böyle değildi. Herkes rakip olarak bakabiliyordu birbirine ancak hepimizin aynı gemide olduğu ve birbirimizi desteklememiz gerektiğinin farkındalığı bu süreçle birlikte daha da arttı.” sözleriyle ifade etti. Sahnede canlı performans sergilemeye duyduğu özlemin de altını çizen Gökçin, seyirciyle yeniden buluşmak için sabırsızlandığını da vurguladı.

Sahnelerin sevilen ismi Kaan Sekban ise dijital ekranda yalnızca bir kafa olarak seyirci karşısına çıkmanın fiziksel olarak bir araya gelmenin yerini dolduramayacağını belirtirken;

“Bence insanlar da fiziksel etkinlikleri özledi. İlk başlarda hareket halinde olan insanlara ben de tepkili ve ön yargılı yaklaşıyordum ancak zaman ilerledikçe bunun bir ihtiyaç olduğunu ben de fark ettim. Bu sebeple fiziksel etkinlikler sağlıklı bir şekilde başladığı zaman kültür sanatın tüketicisi olarak tanımladığımız kütlenin akın akın etkinliklere geleceğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Ayşe Deniz Gökçin ve Kaan Sekban’ın sahneye dair anılarını paylaştıkları keyifli ve bir o kadar da içten sohbetini izleyebileceğiniz “Sahne Tozu Yutanlar”ın yeni bölümüne Zorlu PSM YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.