SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 21:43

SON HABERLER

Kubilay Aka, Miray Daner’den ayrıldığını açıkladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Vatanım Sensin dizisinin setinde tanışan Miray Daner ile Kubilay Aka’nın aşkı sona erdi.

Kubilay Aka bu durumu instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Aka’nın ayrılık kararı almasının altında ihanet iddiaları vardı. Birsen Altuntaş’ın tv100.com sitesindeki haberine göre Kubilay Aka’nın uygunsuz haline Miray Daner’den ayrılık resti geldi.

Habere göre, Kubilay Aka’nın bir mekanda yanında kadınlarla birlikte eğlendiğini ve çok samimi olduğunu öğrenen Miray Daner, gecenin ardından ilişkisini bitirdi. Aka’nın Daner’den özür dilediği ancak karşılık bulamadığı ileri sürüldü.

Ancak Kubilay Aka, yaptığı paylaşımda ihanet iddiasını yalanladı ve Miray Daner’i hala çok sevdiğini sözleriyle belli etti.

İşte Kubilay Aka’nın yüreklere dokunan ayrılık mesajı:

“Söylenecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi… İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk, ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz.

Hoşçakal miroşum, mavim, huzurun, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.”

İlgili Haberler