SON DAKİKA
25 Mart 2019 19:57

SON HABERLER

Kurtlar Vadisi dizisinin Elif’i Özgü Namal, yıllar sonra çocukları ile ilk kez görüntülendi

28 Aralık 1978 İstanbul doğumlu olan Özgü Namal, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

1997 yılında Beşibiryerde ismili diziyle birlikte ekran kariyerine başlayan Namal, 38 projede yer aldığı kariyerinde birçok başarıya imza atmış bir isim.

Yeditepe İstanbul dizisindeki Duru karakteri ile hafızalarımıza yer eden Namal, Kurtlar Vadisi dizisinin ilk 3 sezonuna da damgasını vurmuştu.

Hanımın Çiftliği dizisindeki Güllü karakteriyle oyunculuk gücünü sergileyen Namal, son olarak 2013 yılında Merhamet dizisindeki Narin karakteriyle ekranda yer almıştı.

2 çocuğunu büyütmek için projelere olumsuz yanıt veren Namal, uzun süredir yaşadığı Köyceğiz’de yıllar sonra görüntülendi. Oyuncunun, 1.5 yaşındaki kızı Elem Su ise ilk kez objektiflere takıldı.

Milliyet gazetesinin haberine göre Özgü Namal, nefes terapisti sevgilisi Serdar Oral, çocukları Nefes ve Elem Su’yla yaşadığı Köyceğiz’de yıllar sonra görüntülendi. Çift, önceki gün, sabahın erken saatlerinde alışveriş için dışarı çıktı. Bu sırada oyuncunun 1.5 yaşındaki kızı Elem Su ise, ilk kez objektiflere takıldı. Küçük bebek, bakıcısı eşliğinde villanın etrafında bisikletle dolaştı.

Namal, alışveriş dönüşü eve girerken, Oral ise, yeni aldıkları yedi dönümlük araziye döşenen kanalizasyon ve su tesisatını inceledi. İkilinin, araziye 1 milyon 400 bin TL ödediği iddia edildi. Çiftin, doğal yaşam için 10 yıllığına kiraladığı villada, kümeste tavuk besledikleri de görüldü. Evlerinin etrafında ise kamp yapan insanların olması dikkat çekti.

Özgü Namal, çocukları Nefes ve Elem Su’yu hipnoz yöntemiyle evde dünyaya getirmişti.

İlgili Haberler