SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 22:49

SON HABERLER

Kurtlar Vadisi’nin ünlü ismi 6 yıl aradan sonra Her Yerde Sen ile ekrana dönüyor!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’e sürpriz bir isim konuk oluyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Canan karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Hande Kazanova, 2013 yılına kadar ekranda yer alan bir isimdi.

Son 6 yıldır astroloji konusunda uzmanlaşan ve ekranlarda burç yorumlarıyla yer alan Hande Kazanova, uzun yıllar sonra ilk kez bir dizide rol alıyor.

Seksi ve Flörtöz Hande Kazanova

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle büyük beğeni toplayan ‘Her Yerde Sen’in 2. bölümünde ünlü astrolog Hande Kazanova seyirciyle buluşuyor.

Hande Kazanova dizide, 40’lı yaşlarda parayı sonradan bulmuş bir adamın seksi ve flörtöz karısı Dirim Mercan olarak seyirci karşısına çıkıyor. Hayatı boyunca kocalarını finansörü olarak kullanmış ve 4 koca eskitmiş olan Dirim Mercan’ın en büyük meşgalesi her sene evini yeniden dekore ettirmek.

“Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Her Yerde Sen’ 2. bölümüyle 21 Haziran Cuma akşamı FOX’ta!!!

İşte 2. bölüm 2. fragmanı:

İlgili Haberler