SON DAKİKA
17 Eylül 2019 13:19

SON HABERLER

“Kuş kadar beynin yok Bahar!” Kadın yeni bölümde, Şirin’den çok Bahar deli etti!

Televizyongazetesi/Detay – Dün akşam Fox TV’de 63. bölümü ekrana gelen Kadın dizisini izleyenler, Şirin’in densizliklerinden çok Bahar’ın haline kızdı!

Şirin, yaptıklarının cezasını çekmek bir yana, hala sinsi tavırlarıyla olayları provoke etmeye devam etti.

Bahar sonunda dayanamayıp ona bir tokat attı ama Şirin, herkesin içinde Bahar’ı yere düşürerek vurmaya başladı.

İzleyici tam “Oh iyi oldu Şirin’e” derken, yine Bahar mağdur edildi!

Bahar’ın mağduriyeti bir yana, fotoğraf meselesindeki tavrı ise izleyenleri hem şaşırttı hem de çok kızdırdı!

Bir süredir ortaya çıkmayı bekleyen Şirin’in tuzağıyla Sarp ile çekilmiş fotoğrafları sonunda Bahar gördü.

Şirin, Doruk’un sünnet düğünü için evlerine gelen Pırıl’a fotoğrafları sordu. Bu konuşmayı duyan Bahar da bir süredir ortalıkta dolaşan bu fotoğraf konusunun açıklığa kavuşmasını istedi.

Enver, tüm olanları anlattı. Pırıl’ın da desteğiyle, Şirin’in kendisine ilik vermesini şantaj yoluyla kabul ettiğini, Sarp ile müstehcen fotoğraflar çektirdiğini, bunu da kullandığını anlattı.

Fakat Bahar, bunların hiç birisine inanmadı. Pırıl’ın şaşkın bakışları altında Bahar, “Tabii ki size öyle söyleyecekler” diyerek, Sarp ve Şirin’in bir ilişki yaşadıklarına inanmayı sürdürdü.

Şirin’in onca kurnaz oyunlarını bilen, aklının nasıl şeytanca planlarla dolu olduğunu gören Bahar’ın, Enver, Pırıl ve Sarp’a inanmayıp Şirin’e inanması, ekran başında diziyi izleyenlere adeta saç baş yoldurdu!

Sonunda odadan çıkan Şirin’in kıs kıs gülmesine karşılık Bahar, fotoğrafların gerçekliğine inanmayı tercih etti.

Sosyal medyada bu sahneye atıfta bulunan izleyiciler “Kuş kadar beynin yok Bahar!”, “Bunca yalandan sonra Şirin’e mi inanıyorsun”, “Bu bölümde Şirin’den çok Bahar’a sinir oldum!” şeklinde yorumlar yaptılar.

Bahar’ın çıldırıp büyük bir çöküş yaşamasına en çok şaşıran da Pırıl oldu. “Ben bile bu kadar tepki vermedim” diyen Pırıl’ı haklı gören izleyiciler, Bahar’ın Sarp’a değil de kız kardeşinin böyle bir şey yapmasına tepki verdiği sözlerini de eleştirdiler.

İşte dizide herkesi çıldırtan o sahne:

Kadın 63. Bölüm Özeti:Doruk’un sünnetine giderken gelen polislerle beraber büyük bir şoka giren Sarp, polislerin onu neden tutukladığını merak etmektedir. Babalarının polisler tarafından götürülmesine şahit olan Nisan ve Doruk’u ise bu olay derinden etkilemiştir. Ama yanlarında Arif’in olması da en büyük şanslarından biridir.Sünnet hazırlıkları tam gaz devam ederken, Şirin yine ortalığı karıştıracak bir şey bulur ve yine fotoğraf meselesini açığa çıkarır. Pırıl ise bunun sonucunda Bahar’a her şeyi anlatmak zorunda kalır. Neye uğradığını şaşıran Bahar, artık Şirin’in kötülüklerinden bıkmış bir şekilde ondan hesap sorar. Ama Şirin bu tepki karşısında yine uslu durmayacaktır.Ceyda ise beklemediği büyük bir sürpriz ile hayatının en mutlu anlarından birini yaşayacaktır.Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

İlgili Haberler