SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 20:14

SON HABERLER

Kuzey Güney’den yıllar sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Öykü Karayel’in büyük kapışması!

Öykü Karayel ile Kıvanç Tatlıtuğ çok ilginç yarışı!

Televizyon Gazetesi Detay

Öykü Karayel’in ilk ekrana geldiği dizi Ece Yörenç’in senaryosunu yazdığı ve büyük beğeni toplayan Kuzey Güney dizisi olmuştu.

İlk rolünde hem de başrolde yer alan Öykü Karayel, o günleri MAG dergisinin Kasım sayısında anlattı.

Kerem Çatay’ın oyununu izlemeye geldiğini ve sonrasında her şeyin hızlı geliştiğini söyledi.

2011 ve 2012 yıllarında Cemre Çayak olarak Kuzey Güney dizisinde izlediğimiz Öykü Karayel, dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolde yer alma şansı da elde etmişti.

“İlk rolünün hem başrol olması hem de Kıvanç Tatlıtuğ ile oynayacak olmak sana neler hissettirdi?” şeklindeki soruya yanıt veren Karayel, “Çok anlamadım aslında, her şey çok hızlı oldu gibi geldi bana, hatta yabancılaşmaya bile vakit olmadı sanki” ifadeleriyle şaşırttı.

Öykü Karayel ilk dizisinden 7 yıl sonra bu sefer Kıvanç Tatlıtuğ ile çok farklı bir durumda karşı karşıya gelecek.

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve şu ana kadar 3 bölümü de ekrana gelen dizide rol alan Öykü Karayel’in 22 Kasım Perşembe gününden itibaren en büyük rakiplerinden birisi de Kıvanç Tatlıtuğ olacak.

Show TV ekranındaki Çarpışma ile Kanal D ekranındaki Muhteşem Yüzyıl, polisiye ve aksiyon meraklısı izleyicileri ekrana çekmek için çaba harcayacak.

Bu büyük yarışta Kıvanç Tatlıtuğ, Show TV’nin başarısı için, Öykü Karayel ise Kanal D’nin başarısı için ter dökecek.

Birlikte rol aldıkları Kuzey Güney dizisinden 7 yıl sonra iki ünlü ismin ekranda bu şekilde karşı karşıya gelmesi de dikkat çekecek.

Her ne kadar iki iddialı dizinin de aynı güne getirilmiş olması tepki çekse de ne Kanal D bir adım attı, ne de Show TV gün değişikliğine gitti.

Bakalım Çarpışma ve Muhteşem İkili dizilerinin rekabetinden nasıl bir sonuç çıkacak.

İlgili Haberler