SON DAKİKA
19 Haziran 2019 22:47

SON HABERLER

Leke dizisinde sürpriz gelişme! Cem, Yasemin’e evlenme teklif ediyor

Televizyongazetesi/Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinin 8. bölümünde, Cem’den sürpriz bir teklif geliyor.

Yasemin’in başına gelenlerden sonra ortalık karışıyor! Yasemin ve Cem arasındaki buzlar ise eriyor.

Cem, Yasemin’e yazdığı bir mektupta duygularını anlatıyor. Hayatı boyunca sadece Yasemin’i sevdiğini söyleyen Cem, bekleyeceğini söylüyor.

Cem’in mektubu, ikili arasında yakınlaşma sağlarken, Şirin, Serpil’i polise ihbar ediyor.

Serpil’in tutuklandığı fragmanda, Arda ile Cem’in de Yasemin yüzünden tartıştıkları ve Cem’in kardeşine tokat attığı görülüyor.

Yeni bölümdeki sürpriz sahnede ise Cem, Yasemin ile bir daha ayrılmamak için tek yolun evlenmek olduğunu söylüyor.

Yasemin’i yemeğe çıkaran Cem, ona evlenme teklif edecek.

İşte Leke 8. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Birkan, katil olduğunu düşünen Yasemin’e, Arda’nın cesedini ortadan kaldırarak yardım etmeye karar verir. Birkan’ın bulduğu çözümler yaşanan kazanın üstünü kapatabilecek mi?

Yasemin’in tekne baskınıyla ilgili anlattıklarına şüpheyle yaklaşan Cem, gerçekleri öğrenmek için Serpil’in kapısını çalar. Serpil, Cem’e doğruları anlatacak mı?

Arda’ya ulaşamayan Ferhan, karakola giderek Birkan’a, Arda’nın kayıp olduğunu söyler. Kardeşini aramaya başlayan Cem de, Arda’ya ulaşabilecek mi?

Şirin’in, Arda’ya Hoyo’da çalıştığını söylediğini öğrenen Serpil, her yerde Şirin’i arar. Yasemin’e giden Şirin, Serpil’in gerçek yüzünü Yasemin’e anlatacak mı?

Mehmet genel müdür olduktan sonra planının son hamlesini yapar. Cem’e Fischer ve Yasemin’in sahte resimlerini gösterir. Öğrendikleriyle çılgına dönen Cem, Yasemin’in kendisini affetmesi için çabalarken yeni bir karar alır. Cem, Mehmet’in yalanlarına mı yoksa Yasemin’e mi inanacak?

Cem’in kardeşini öldürerek katil olduğunu düşünen Yasemin yaşadığı vicdan azabına dayanamaz ve Yasemin, teslim olmak istediğini Birkan’a söyler. Yasemin için her şeyi göze alan Birkan, Yasemin’in bu kararına nasıl tepki verecek?

Marine Marine’deki itibarı Mehmet’in oyunuyla zedelenen Cem’i yıkan bir haber de Almanya’dan gelir. Bu haber Cem ve Yasemin’in büyük aşkında nasıl rol oynayacaktır?

İlgili Haberler