Ana sayfa Dizi Haberleri Leke dizisiyle ilgili flaş gelişme! Herkes sezon finali sandı ama Kanal D bitirdi!

Leke dizisiyle ilgili flaş gelişme! Herkes sezon finali sandı ama Kanal D bitirdi!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Söz dizisi devam ederken şok bir kararla diziden ayrılan Burak Sevinç, Kanal D’nin yeni dizisi Leke’de oynamaya başlamıştı.

Melis Sezen ve Burak Sevinç’in oynadıkları Leke dizisinin herkes final yapmasını bekliyordu.

Sezon sonuna doğru yayına giren dizinin reytingleri hayli düşüktü.

Kanal D’nin genel politikasında düşük reytingli diziyi devam ettirme şansı yoktu.

Ancak yine de Leke 9. bölümüyle sezon finali yaptı.

Şaşırtan bu kararın ardından yaz sezonunda Melis Sezen’in ismi, Kanal D’nin yeni dizisi Zümrüdü Anka ile anılmaya başlandı.

Seçkin Özdemir’in oynayacağı Zümrüdü Anka dizisinin başrol kadın oyuncusu olarak Melis Sezen’in adının geçmesi, Leke dizisiyle ilgili kafaları karıştırmıştı.

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Zümrüdü Anka dizisinde Sezen’in adının geçmesiyle birlikte Leke dizisinden de yeni bir haber geldi.

Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu, köşesinde Leke dizisinin final haberini duyurunca olay iyice netleşti.

Leke’nin dünyada sosyal medya televizyon programlarına olan ilgiyi ölçen The Wit List’te, Haziran ayının ilk haftasında en çok yorum alan dizisi olması da durumu değiştirmedi.

Koloğlu’nun yazısında belirttiği 5 bin yorum alarak dikkat çeken dizi için Kanal D’nin tüm çabasına karşın diziyi devam ettiremeyeceği ortaya çıktı.

Yapımcı ve kanalın ortak kararıyla izlenme performansının diziyi tüm sezon taşıması ön görülmediği için Leke dizisinin final yapması kararlaştırıldı.