SON DAKİKA
5 Şubat 2023 16:49

SON HABERLER

Mahkum dizisinin reytinglerde düştüğü çaresizlik sonrası Fox TV’den final kararı gelirse şaşırmayın!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin ilk sezondaki muhteşem çıkışının ardından, ikinci sezonda düştüğü reyting kabusu hayranları şaşkına çevirmeye devam ediyor.

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi iki çok etkili oyuncunun başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinin 28. bölümü hiçbir kategoride ilk 10 program arasında dahi yer alamadı. Dizinin haftalar geçtikte izleyici kaybı devam ediyor ve yenilenen hikayenin heyecanlı bir noktada olmasına rağmen gelen bu reyting sonuçları şaşkınlık yaşamaya devam ediyor.

6 Ekim perşembe akşamı yayınlanan programlar arasında Mahkum tüm kişiler kategorisinde on beşincilik elde edebildi. Dizi AB ve ABC1 gruplarında ise on altıncı sırayı aldı. Yani bu sonuçlardan sonra Mahkum dizisi için Fox TV’nin final kararı alması kimseyi şaşırtmayacaktır.

Mahkum dizisinin ilk sezonda çift haneli reytingler alarak çok başarılı çıkış yaptığı, birincilikler elde ederek devam ettiği ve sonrasında da orijinal hikayenin bitmesini takiben de büyük bir düşüş yaşadığını gördük.

Innocent Defendant isimli Güney Kore dizisinden uyarlanan dizinin 18. bölümünden sonra orijinal hikayenin yerine yeni bir hikaye düzeninin gelmesi, ikinci sezonda her şeyin büyük değişime uğraması bile Mahkum dizisine olan ilgiyi yeniden artırmaya yetmedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler