Ana sayfa Dizi İzle Masum 21 Temmuz Salı 121. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 21 Temmuz Salı 121. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 21 Temmuz Salı tarihli 121. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

121. bölümde; Gopi yanlışlıkla Ahem’i öper ve bu yüzden çok utanır. Kokila ise ikilinin birbirlerinden kaçtığını görünce ne olduğunu anlamaya çalışır. Gopi ve Ahem birbirlerinden ne kadar uzak kalacak?

Urmila Kinjal’in piyango biletine para çıktığını duyunca kendi biletiyle onunkini değiştirir. Piyango’nun kendisine çıktığını söyleyen Urmila soluğu Modi ailesinin evinde alır. Urmila’nın görgüsüz hareketleri Kokila’yı çok kızdırır. Rashi ve Cigar’ın iyileştirmeye çalıştığı güvercini gören Kokila çok sinirlenir. Ahem kuşu içeriye kendisinin aldığını söyleyince Kokila biraz sakinleşir.

Öte yandan Gopi kuş yüzünden yanlışlıkla Ahem’i öper. Bu yüzden Ahem’e karşı mahcup olan Gopi ondan köşe bucak kaçar. Kokila Ahem ve Gopi arasında bir tuhaflık olduğunu fark eder. Gopi ve Ahem kaçmayı sürdürecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel