Ana sayfa Dizi İzle Masum 27 Ocak Çarşamba 311. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 27 Ocak Çarşamba 311. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 27 Ocak Çarşamba tarihli 311. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detayları videoda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

311.yeni bölümde; Rada, Cigar ve Pari’nin yemeğe çıkmasına dayanamayıp, kadın haklarını savunan birkaç kişiye onları şikayet eder. Atılan iftiralar karşısında çok öfkelenen Kokila nasıl bir karar alacak? Modi ailesi Pari’yi Vivan’ın elinden kurtarmayı başarır. Cigar, Pari’nin kurtarılmasını kutlamak için onu yemeğe götürmeye karar verir. Bunu duyan Rada, hemen bir plan yapıp onların baş başa yemeğe gitmesini önlemeye çalışır.

Pari ve Cigar evden çıkacakken yanında birkaç kadınla gelen Rada, onların kendisini aldattığını söyleyerek olay çıkarır. Sesleri duyan Kokila dışarı çıktığında Pari’yi Rada’ya karşı savunur. Çok öfkelenen Kokila nasıl bir karar verecek?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel