Ana sayfa Dizi İzle Masum 3 Şubat Çarşamba 318. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 3 Şubat Çarşamba 318. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından admin

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 3 Şubat Çarşamba tarihli 318. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

318. yeni bölümde; Gopi ailesinin paramparça olduğunu görünce çok üzülür ve Kinjal’e rağmen onları bir araya toplamaya yemin eder. Ahem’in peşinden Mumbai’ye giden Gopi başarılı olabilecek mi? Gopi Ahem’in evi terk ettiğini ve ailesinin dağıldığını görünce şok olur. Aile üyeleriyle yüzleşmek isteyen Gopi soluğu onların yanında alır.

Kinjal’in Kokila’yı kovup, onun yerine geçtiğini öğrenince çok öfkelenen Gopi ona dersini verir. Ailesini yeniden bir araya getirmeye yemin eden Gopi, tüm gücüyle Kinjal’in karşısında durur. Ahem’in Mumbai’de yaşadığını öğrenen Gopi, Cigar’la birlikte onu geri getirmek için yola çıkar. Gopi Ahem’in karşısına çıktığı zaman neler yaşanacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel