SON DAKİKA
5 Şubat 2023 17:15

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı dizisinde kriz çıktı, radikal karar geldi!

Salı akşamlarının heyecanla beklenen dizisi Masumlar Apartmanı’nda yeni bölüm yine milyonları ekran başına toplayacak. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde büyük bir kriz var. Hikmet’in yaptığı bir şey Han’ı çileden çıkartacak ve radikal bir karar almasına neden olacak. Dizide ayrıca Esat’ın Gülben’i yanaklarından öpmesi de izleyicileri mutlu edecek.

Dizinin 4 Mayıs salı akşamı yayınlanacak olan 32. bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.
TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı”, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlandı. Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nda bu hafta neler olacak? İşte tüm detaylar:

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine giderler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapar.

Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.

“Masumlar Apartmanı” yeni bölümüyle 4 Mayıs Salı (yarın) akşam saat 20.30’da TRT’1 de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler