Ana sayfa Sosyal Medya Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer evlendi, gözler Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı aradı…

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer evlendi, gözler Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı aradı…

tarafından zk zk

Televizyogazetesi.com/Detay – TRT ekranlarında 2 sezon yayınlanan ve Mayıs ayında ekrana veda eden Masumlar Apartmanı dizisinin dikkat çeken isimlerinden birisi de Neriman rolüyle Gizem Katmer olmuştu. Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın hayat verdikleri Safiye ve Gülben’in kardeşleri Neriman’a hayat veren Katmer, başarılı oyunculuğu ile beğeni topladı.

1998 İstanbul doğumlu olan Gizem Katmer, ekrandaki ilk oyunculuk deneyimini Masumlar Apartmanı ile yaptı ve başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun olan Gizem Katmer, Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu da yapıyor.

Gizem Katmer, bir süredir nişanlı olduğu Güçlü Aydoğdu ile 21 Haziran’da evlendi. Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan bir tören ile nişanlandığı da yaptığı sosyal medya paylaşımları ile öğrenilmişti. Çift, hafta içinde de sevdikleri, yakınları, arkadaşlarının davetli olduğu bir düğün ile dünyaevine girdiler.

Gizem Katmer’i bu özel gününde yalnız bırakmayanlar arasında dizinin yönetmenlerinden Çiğdem Bozali, dizide Bayram’ı oynayan Meriç Özkaya, Hasibe’ye hayat veren Açelya Devrim Yılhan ve Okşan’ı oynayan İpek Ayaz ile dizinin kamera arkası çalışanlarından bazı isimler düğüne katıldı. Gözler, dizide ablaları Safiye ve Gülben’i oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı aradı. Ancak iki oyuncu şehir dışında oldukları için düğüne katılamadı.

Ezgi Mola, Gizem Katmer’in bu özel gününde yanında olamasa da sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla güzel duygularını, dileklerini gönderdi genç meslektaşına. Mola, rol arkadaşının fotoğrafına “Ay benim güzelim bugün evleniyor. Çok güzelsin canım Gizem” notunu düşerek instagram hesabından paylaştı.

Gizem Katmer düğünde çekilen videolarını ve fotoğraflarını instagram sayfasından paylaştı. Düğün öncesi hazırlığın da yer aldığı görüntülerde gelinliği ile beğeni topladı genç oyuncu. Modacı Züleyha Kuru imzalı bir gelinlik giyen güzel Gizem Katmer, nikah sonrası eğlenceli bir gecede güzelliğiyle de göz kamaştırdı.

İşte düğünden fotoğraflar…