Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde sürpriz bir isim ortaya çıktı! Bu dizi için kuralını bozdu!

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde sürpriz bir isim ortaya çıktı! Bu dizi için kuralını bozdu!

tarafından zk zk

Yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Mehmed Bir Cİhan Fatihi dizisinin yeni tanımında görünen ve İmirzalıoğlu’nun babasını oynayan usta oyuncu, izleyicilerin merakını arttırdı.

O3 Medya’nın Kanal D için çektiği “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinin dün ekrana gelen ikinci tanıtımı büyük ilgi gördü.

Kenan İmirzalıoğlu’nun babasını ‘Mehmed’ dizisinde hangi sürpriz isim canlandırıyor?

Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan’ın oturduğu dizinin yeni tanıtımında sürpriz bir isim dikkatleri üzerine çekti. Aldığı çok sayıda teklife rağmen dizilerde rol almayan usta tiyatrocu Taner Birsel, bu kuralını dev bütçeli “Mehmed Bir Cihan Fatihi” için bozdu. Ödüllü oyuncu Taner Birsel, dizide Kenan İmirzalıoğlu’nun hayat verdiği Sultan Mehmet’in babası Sultan Murat rolüne hayat verdi.

Sultan Murat’ın ölümüyle Sultan Mehmet’in tahta geçtiği dizide Taner Birsel konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak. Merakla beklenen “Mehmed Bir Cihan Fatihi”, mart başına yetiştirilmeye çalışılıyor. Salı günü ekrana gelme ihtimalinin yüksek oluğu konuşulan dizide Bizans İmparatoru Konstantin’e hayat veren Ertan Saban’ın kardeşi Demetrios’u da bir başka ödüllü oyuncu Serdar Orçin canlandırıyor. (Medyatava/Birsen Altuntaş)

Mehmed Bir Cihan Fatihi'nde sürpriz bir isim ortaya çıktı! Bu dizi için kuralını bozdu! 7