SON DAKİKA
25 Mart 2019 02:47

SON HABERLER

Meleklerin Aşkı dizisinde kaç bakalım daha nereye kadar kaçacaksın!

Meleklerin Aşkı dizisinde aşktan daha ne kadar kaçacaklar!

Yaz ekranına damgasını vuran Meleklerin Aşkı dizisinin 7. bölüm fragmanı Youtube’da yayınlandı. Kısa sürede çok sayıda kişinin izlediği fragmana yapılan yorumlar da dikkat çekmekte.

“Kaç Melek kaç, daha nereye kadar aşktan kaçacaksın.”

“Melek, çocuğu üzdün bak ağlıyor.”

“Aptal Melek sev şu çocuğu artık, ikiniz de çok güzelsiniz.”

Bu ve benzeri çok sayıda yorumda Melek karakterine yönelik tepkilerin artmaya başladığını gözlemliyoruz.

Meleklerin Aşkı 7. bölümde, Melek’i uçurumun kenarından alan Yağmur, aşkını itiraf edecekken Melek onu susturuyor. Taş düşüren Necmettin’in kurtulmak için çareler aradığı görüntüler eğlenceli anlara sahne olurken, Melek’le tartışan Yağmur huzurevine geri dönüyor.

Show TV’nin yaz aylarına damga vuran dizisi Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanında, Yağmur ve Melek arasında soğuk rüzgarların estiği tanıtımda, Melek’le dertleşen Mehtap’ın “İster Everest’in en tepesine çık, ister Dünya’nın çekirdeğine in ama aşktan kaçarak kurtulamazsın!” sözleri dikkat çekiyor.

MELEKLERİN AŞKI 7. BÖLÜM FRAGMANI

MELEKLERİN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Meleklerin Aşkı’nın bu akşam ekrana gelen 6. bölümünde başına darbe alan Necmettin travmadan dolayı Rusça konuşmaya başladı. Aile bir yandan Necmettin’i iyileştirmenin yollarını ararken bir yandan da Melike’nin kıskançlık krizleriyle uğraşmaya devam etti. Sercan hem Mehtap’la yakınlaşmak, hem de Yağmur’la Melek’i yakınlaştırmak için onları kendi yazlığına davet etti. Sercan, Mehtap’ın erkek arkadaşı Bezirgan’ı alt etmeye çalışırken, Deniz’in varlığı Yağmur’la Melek yakınlaşmasına engel oldu. Melek ve Yağmur’la kamp tatiline çıkan Rukiye’yi kötü bir sürpriz bekliyordu.

MELEKLERİN AŞKI’NDA SÜRPRİZ YAKINLAŞMA

Karşısında Ekrem’i gören Rukiye çileden çıktı ve her fırsatta Ekrem’den intikam almaya çalıştı. Hasta olan Ekrem’e yardım etmek için yola çıkan Melek ölümle burun buruna geldi. Yağmur’un uçurumun kenarındaki Melek’i kurtarmaya çalıştığı final sahnesi ise heyecanı yükseltti.

MELEKLERİN AŞKI VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Ersoy Güler’in yazdığı, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan’ın oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Meleklerin Aşkı’nın yeni bölümü 16 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler