Mert Fırat evlilik yolunda koşarken, Hande Doğandemir’den yalanlama geldi!

10 Temmuz 2018 Salı, 07:39
Mert Fırat evlilik yolunda koşarken, Hande Doğandemir’den yalanlama geldi!

Mert Fırat ile Hande Doğandemir’in uzur süren aşkı geçtiğimiz aylarda ayrılık ile neticelenmişti…

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterine hayat veren Mert Fırat, soyadı benzerliği bulunduğu sosyetik güzel İdil Fırat ile aşk yaşamaya başlamış ve evlilik kararı almışlardı. Hatta kız isteme seansı bile yapıldı. Şimdi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezon çekimleri öncesinde evlilik konusunu halletme hedefindele.

Uzun süre Mert Fırat ile aşkıyla anılan Hande Doğandemir’in durumu da dikkat çekmekteydi…

Eski aşkı Mert Fırat’a benzerliğiyle dikkat çeken mimar Efe Kesgün ile birlikte olduğu iddia edilen oyuncu, bu haberlerin magazin medyasında yer almasının ardından sosyal medyadan bir açıklama yapmak durumunda kaldı!

Vatan Gazetesi’nin haberine göre oyuncu Hande Doğandemir ile Efe Kesgün önceki akşam kalabalık bir arkadaş grubuyla Maslak’taki Hünkar Kumkapı Geceleri isimli mekanda yemek yedi. Ardından Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’a geçen ikili burada sabaha kadar sarmaş dolaş dans etti. Çiftin henüz birbirlerini tanıma aşamasında olduğu öğrenildi.

Doğandemir ise yeni aşk iddiasını sosyal medyadan paylaştığı şu mesajla yalanladı…

İşte Doğandemir’in o açıklaması:

“Bugün özel hayatımla ilgili hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Hiçbir gerçeklik payı olmadan yapılan bu haberlere karşı kırgınlığımı bir kez daha belirtip,gündemi gereksiz yere meşgul etmemenizi gazeteci arkadaşlarımızdan tüm içtenliğimle rica ediyorum.”

hande doğandemir haberleri için

mert fırat haberleri için