Merve Boluğur, hayranlarını çocukluğuna götürdü!

10 Ağustos 2018 Cuma, 07:08
Merve Boluğur, hayranlarını çocukluğuna götürdü!
Zor günlerden geçen oyuncu Merve Boluğur, son olarak kısa süren Hakan Sabancı aşkından duyduğu pişmanlığı paylaşmıştı.

Hayatının en büyük hatalarından birisini yaptığı için üzgün olan Boluğur, magazin gündeminde olumsuz içeriklerle yer almayı sürdürüyor.

Hayranlarının bir dizi projesine başlayarak, yeteneğini sergilemesini ve kendisini işine vermesini arzu ettiği oyuncu, sosyal medyayı da etkin kullanan bir isim.

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre Instagram üzerinden eski dönemlere ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe günü pek çok ünlünün hesaplarından renkli karelerin paylaşılmasına neden oluyor. Genelde çocukluk dönemlerine ait kareleri paylaşmayı tercih eden ünlü isimler arasına bu hafta Merve Boluğur da katıldı.

Henüz minik bir çocukken çekilmiş fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Merve bu kareye ‘Minik Mervecik’ notunu düştü. Evliliğini sonlandırdıktan sonra kendisini işlerine veren ve kozmetik sektöründe marka olmaya çalışan Boluğur, yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

Merve’nin fotoğrafına gelen yorumların pek çoğu onun çocukluk döneminden bu yana pek de fazla değişmemiş olduğunu gösterdi.

merve boluğur haberleri için