Ana sayfa Sosyal Medya Murat Boz ne kadar şanslı! Önce Tuba Büyüküstün, şimdi de Burcu Özberk ile dünya gündeminde!

Murat Boz ne kadar şanslı! Önce Tuba Büyüküstün, şimdi de Burcu Özberk ile dünya gündeminde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Şarkıcılığı ile uzun yıllardır magazin gündeminden inmeyen ismilerden birisi olan Murat Boz, son dönemde ise yer aldığı projelerle yani oyunculuk deneyimleri ile konuşuluyor. Şarkıcı kimliği ile Türkiye’de milyonların hayranlığını kazanan Murat Boz, ününü yurt dışına ise Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisiyle yayıyor.

Şarkıcılığa devam eden ve yaz döneminde konserleri ile dikkatleri çeken Murat Boz, sosyal medya ortamında ise yeni dizi Zeytin Ağacı’ndaki performansı ile gündem oldu. 8 bölümlük bu dizide Tuba Büyüküstün ile partner olan Murat Boz, bu kadar etkili isimlerin yer aldığı dizide başrol fırsatı elde ettiği için de çok memnun.

Bu fırsatı iyi değerlendiren ve Zeytin Ağacı dizisi ile dünya gündemine girmeyi başaran Murat Boz , oyunculuk konusunda da iddialı olduğunu yeni dizideki etkili performansı ile ortaya koydu.

Tuba Büyüküstün ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçirmesi de Murat Boz’un dünyanın birçok ülkesinde Zeytin Ağacı dizisinin etkisiyle konuşulmasını sağladı.

Şimdi de ünlü şarkıcı romantik komedi dizilerinin en çok aranılan kadın oyuncusu Burcu Özberk ile Amazon Prime için çekilecek olan Rüyanda Görürsün isimli sinema filminin başrolünde yer alıyor.

Murat Boz ne kadar şanslı! Önce Tuba Büyüküstün, şimdi de Burcu Özberk ile dünya gündeminde! 7

Önce Tuba Büyüküstün ardından ise Burcu Özberk ile gündeme gelen Murat Boz, bu durumdan da bir hayli memnun. Amazon Prime’ın Türkiye’deki ilk yerli projesi olarak öne çıkan Rüyanda Görürsün için açıklama yapan Murat Boz, “Keyifli ve güzel bir iş. Burcu’nun da olması çok mutlu etti beni. İyi partnerler olacağımıza inanıyorum” dedi.

Zeytin Ağacı dizisinin heyecanını röportajlarında ortaya koyan Murat Boz, “Kariyerimde böyle bir iş yoktu. Kabul etmemin başlıca sebeplerinden birisi de buydu” diye konuştu.

Zeytin Ağacı dizisinde Tuba Büyüküstün, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Seda Bakan; Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel gibi çok etkili bir oyuncu kadrosunun içinde bulunması da Murat Boz’a bu yeni kariyer yolculuğunda çok önemli bir fırsat sundu.