SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 15:33

SON HABERLER

Nergis Kumbasar: Kiralık Aşk, bir çok oyuncunun yıldızını parlattı!

İş hayatına yön veren kuruluşları buluşturan “Kolejli İş Dünyası Zirvesi” sevilen oyuncu Nergis Kumbasar’ı ağırladı. MAG’a özel açıklamalarda bulunan Kumbasar, Kiralık Aşk dizisinin hayatındaki önemini anlattı.

“Kiralık Aşk birçok oyuncunun yıldızını parlattı”

“Herkes Kim Kardashian”

“Amaç vurgun yapmak olmamalı”

Genç yaşından itibaren oyunculuk mesleğine ilgi duyduğunu söyleyen Nergis Kumbasar; Haluk Bilginer, Ahmet Mümtaz Taylan ve Levent Ülger gibi isimlerin oyunculuk gelişiminde etkili olduğunu söyledi. Oyunculuğun çok zor bir sektör olduğunu belirten Kumbasar, “Oyunculuk çok geniş bir kavram. Bu sektörde emin adımlarla ilerlemek altın kural. Camiada sonradan unutulan çok isim var. Amaç, vurgun yapmak olmamalı. Doğru yönlendirme ve adımlarla ilerlenmeli. Türk dizilerini değerlendirecek olursam; kendim de senaryo yazdığım için şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Türk dizilerinde senaryo sıkıntısı var. Taklit olayını bitirmemiz gerekiyor. Her şeyi çok hızlı tüketiyoruz” dedi.

Mankenlik yapabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan mankenlik diploması alan Nergis Kumbasar, “Eskiden mankenlik yapmak için diplomanın önemi çok büyüktü. Üniversite eğitimimi yarıda bıraktım ve mankenliğe başladım. Giyim tarzımız şimdiki gibi standartları olan bir durumda değil gayet doğaldı. Şimdi herkes bakımlı, herkes Kim Kardashian” dedi.

İlkleri ve yenilikleri okurları ile buluşturan MAG, Jülide Ateş’in kapak yıldızı olduğu Kasım sayısında birbirinden renkli içerikleri, özel röportajları sizlerle buluşuyor. MAG’awww.magdergi.com.tr,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılardan ulaşabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler