Ana sayfa Sosyal Medya Neslican Tay’ın vefatı sonrası ünlülerden üzüntü dolu mesajlar!

Neslican Tay’ın vefatı sonrası ünlülerden üzüntü dolu mesajlar!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir süredir kansere karşı mücadele eden, hastalığı yüzünden bir bacağını kaybeden ve sosyal medyada umut dolu paylaşımlarıyla tanınan Neslican Tay hayatını kaybetti… Hastaneden yapılan açıklamada çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20 Eylül Cuma günü saat 21.20’de Tay’ın yaşamını yitirdiği bildirildi. Daha önce kanseri 3 kez yenen, 20 yaşındaki Neslican Tay, bu sefer de başaracağına çok inandığını söylemişti.

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. Gazi Yiğitbaşı konuyla ilgili basına aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“Neslican Tay kızımız 6 Eylül 2019 tarihinde uzun süredir mücadele ettiği ‘yaygın tutulum yapmış malign mezenşimal tümör’e bağlı artmış olan semptomları nedeniyle hastanemize müracaat etmişti. Durumunun ağırlaşması üzerine 15 Eylül Cumartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Ancak süreç içerisinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20.09.2019 saat 21:20 de kendisini kaybettik. Allah’tan rahmet tüm sevenlerine sabırlar dileriz.”

Tay’ın vefatının duyulmasının ardından sosyal medyada çok sayıda taziye mesajı paylaşıldı.

Siyasetten, ünlüler dünyasına kadar birçok kişi de mesajlarıyla Tay’ın ardından duygularını paylaştı:

İşte o paylaşımlardan bazıları: