SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:36

SON HABERLER

Neslihan Atagül de dayanamadı, o filtreyi kullandı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Geçtiğimiz yıl ekranlara gelmeye başlayan Sefirin Kızı isimli dizide Nare karakterine hayat vermişti Neslihan Atagül. Ancak bu sezon Engin Akyürek ile başrolünde oynadığı diziden ayrılmak zorunda kaldı. Oyuncunun geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı ortaya çıkınca, doktorlarının da verdiği rapor sonrasında yapıma veda etti.

Muğla’da yapılan çekimlerin ardından İstanbul’a gelen oyuncu, eşi Kadir Doğulu’nun da desteğiyle zor süreci atlatmayı başardı. Tedavisi süren oyuncunun özel bir beslenme planı uyguladığı da öğrenilmişti.

Şu sıralar instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla buluşuyor oyuncu. Ayrıca Hadsiz isimli bir dijital dergi de çıkarıyor.

Neslihan Atagül’ün bir dizide oynayacağı şeklinde kimi haberler gündeme gelmişti ama oyuncunun böyle bir anlaşmasının olmadığı ortaya çıktı.

Atagül’ün sağlığı nedeniyle biraz dinlenmeyi seçtiği da anlaşılmakta. Nasıl olduğunu merak eden hayranları, ara sıra yaptığı paylaşımlardan oyuncunun durumunu da gözleyebiliyor.

Neslihan Atagül’ün son yaptığı instagram paylaşımları aşağıda yer alıyor. Atagül’ün bir fotoğrafında Elf şeklinde gösteren filtreyi kullandığı görülmekte.

Son dönemde çok moda olan bu filtreyi anlaşılan Neslihan Atagül de sevmiş ve hayranlarına da güzel bir sürpriz yapmış…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler