SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 06:44

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu, oyunculuğu gibi paylaşımlarıyla da farkını sergiliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisinin sevilmeyen Umay karakterine verdiği ruh ile, adeta karakterini yaşayan Nur Fettahoğlu dikkatleri üzerine çekmekte…

Hayranlarının oyunculuğuna yönelik çok sayıdaki iltifatını hak eden Fettahoğlu, instagram hesabındaki paylaşımlarıyla da farkını sergiliyor.

Boğaz’da uçan bir kuşun özgürlüğünü kıskandığını ifade eden Nur Fettahoğlu şöyle diyor: “Bazen öyle kıskanıyorum ki …. Bir yok oluştan varediş çıkararak…. sadece gitmek,çok uzaklara…”

Ünlü oyuncunun felsefe içeren bu sözünü hayranları oldukça anlamlı buldu ve çok sayıda da beğeni yaptı.

Hayranları yorumlarında kendisini örnek aldıklarını ifade ederken, özgürlüğün önemine de çok güzel şekilde değindiğini belirttiler.

İşte o paylaşım:

Bazen öyle kıskanıyorum ki ….Bir yok oluştan varediş çıkararak…. sadece gitmek,çok uzaklara…

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler