Ana sayfa Sinema O kadar reklamı yapılan Şampiyon, daha az konuşulan Kafalar Karışık’a geçildi!

O kadar reklamı yapılan Şampiyon, daha az konuşulan Kafalar Karışık’a geçildi!

tarafından ker_def

Ay Yapım imzalı Şampiyon filminin o kadar çok tanıtımı yapıldı ki, birçok kişi bu durumdan rahatsız bile olaya başladı.

Kadın dizisindeki replikten tutun da Ay Yapım imzalı dizileri fragmanlarının arkalarına iliştirilen tanıtım görüntülerine kadar Şampiyon filmi için müthiş bir tanıtım rüzgarı estirildi.

Ancak izleyicinin bu kadar büyük bir tanıtımdan çok da etkilenmediği gişe sonuçlarıyla ortaya çıkıyor.

Sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in başrollerini paylaştığı ‘Kafalar Karışık’ filmi gişe rakamlarıyla Şampiyon filmini geride bıraktı.

Metin Akpınar, Erkan Can, Cihan Ünal, Perihan Savaş ve Erhan Yazıcıoğlu’nun de yer aldığı Kafalar Karışık, farklı tarzıyla büyük beğeni topladı.

Haftanın yeni filmlerinden Kafalar Karışık hafta sonunun en çok izlenen filmi oldu. İkinci sırada Hedefim Sensin yer alırken haftanın bir diğer yeni filmi Bizim İçin Şampiyon’da üçüncü sırada yer aldı.

O kadar reklamı yapılan Şampiyon, daha az konuşulan Kafalar Karışık'a geçildi! 7

Youtube’da 4 buçuk milyonun üzerinde takipçisi bulunan Kafalar ekibinin başrolünde yer aldığı ‘Kafalar Karışık’ filmi 3 günde 270 bin 621 kişi tarafından izlenerek hafta sonu rakamlarının zirvesine oturdu.

Box Office Türkiye’nin verilerine göre, efsane yarış atı ‘Bold Pilot’ ile jokeyi Halis Karataş ve eşi Begüm Atman’ın hikayesinin anlatıldığı ‘Bizim İçin Şampiyon’ filmi ise, vizyona girdiği ilk üç günde 195 bin 542 kişi tarafından izlendi.

Filmin başrollerini Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan paylaşıyor.